Rozrywka Nowe aplikacje na App Store - Talking Baby Bear & Talking Dragon dla dzieci

Temat w 'Aplikacje iOS' rozpoczęty przez snezana, 16.06.2014.

1. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
    Czy chciałbyś przygarnąć słodkie wirtualne zwierzątko? Nasza gadająca panda czeka, aż się nią zaopiekujesz. Ten przesłodki miś panda nazywa się MO i potrafi więcej niż inne gadające zwierzęta, jakie zamieszkują gry ze zwierzętami. Pobierz My Talking Panda MO - Virtual Pet i przekonaj się, w jakie ciekawe gry panda MO przygotowała specjalnie dla ciebie!

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Pobierz: My Talking Panda MO - Virtual Pet

2. by ukryć wszystkie reklamy.
  3. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
  4. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
    Mój Gadający Ząbek to nowa gra 2D, podobna w obsłudze jak typowe wirtualne zwierzątko i inne tego typu gry. Takiej gry dentysta dla dzieci na pewno nie odmówiłby swojemu małemu pacjentowi! Dee wirtualne zwierzątko pomoże Twojemu maluchowi zrozumieć, jak ważne jest dbanie o zęby. W końcu wirtualne zwierzątko, którym opiekuje się Twoje dziecko, to też ząbek, który wymaga szczotkowania!

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Mój Gadający Ząbek: https://itunes.apple.com/us/app/my-virtual-tooth-virtual-pet/id1129665919?ls=1&mt=8

5. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
  6. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
  7. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
    Wirtualne zwierzątko gry dla dzieci uczą troski o prawdziwe zwierzęta. Moje Wirtualne Zwierzątko Bobbie czeka, aż się nim zaopiekujesz, a przy tym pomoże Ci uwolnić kreatywność! Ciesz się nieskończonymi możliwościami personalizacji Twojego wirtualnego zwierzaka w salonie piękności „pet salon”.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Moje Wirtualne Zwierzątko: https://itunes.apple.com/us/app/my-virtual-pet-bobbie-talking/id1183285288?ls=1&mt=8

8. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
    Gry o Mikołaju to już gatunek sam w sobie – do wyboru jest ich cała plejada, ale to właśnie tam do wyboru, ale to właśnie wirtualny gadający Mikołaj ma wszystko, czego sobie zamarzysz - Świąteczne ubieranki, Świąteczne kolorowanki, kolędy i muzyka, mini gry (ponad 10 do wyboru!), których bohaterem jest Święty Mikołaj oraz wiele innych atrakcji. Gry na Boże Narodzenie dla dzieci nigdy jeszcze nie sprawiały tyle frajdy! Zobacz, jakie gry Mikołaj dla dzieci przygotował w tym roku!

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Mój Mikołaj - Gry Świąteczne: https://itunes.apple.com/us/app/my-santa-claus-christmas-games/id1187808197?ls=1&mt=8

9. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
  10. Peaksel

Peaksel Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1

Poleć tę stronę