Cześć, co sądzicie o nowej Nokii 3310 z 2O17 roku? Klasyczny telefon w nowej odsłonie.
Czy oprócz kolorowego węża jest w niej coś świeżego? Myślicie, że ma szansę na swoje lata świetności po raz drugi?


Poniżej film oraz kilka zdjęć:


nokia_3310_2017_0.jpg

nokia-3310.jpg
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Liczyłem na jakiś w miarę normalny OS, s30 to prehistoria... Nie wiem po co o w ogóle wracać do systemu, który za wiele nie wniósł, dopiero s40 było jakimś wow jak na tamte czasy (i pierwszy model z s40 czyli Nokia 3510i z kolorowym wyświetlaczem o rozdzielczości 96x65 - to było coś :D )
 
Również uważam, że nowa Nokia 3310 2O17 jest totalnym nieporozumieniem i jest po prostu przereklamowana. Myślałam, że będzie w niej coś fajnego, w końcu "to powrót legendy", jednak jak dla mnie jest niewypałem.. Co z tego, że dorzucili aparat i przeglądarkę, skoro na malutkim 2,4" ekranie o rozdzielczości 320x240 nie przeglądniemy wygodnie żadnej strony, a aparat 2Mpix do niczego się nie nadaje..

Obudowa jest z tandetnego plastiku i to nie jest to co stara dobra 3310. Wykonanie niczym plastikowa zabawka z odpustu. Gdy 3310 była modna w czasach swojej świetności spełniała wszystkie funkcje, jakie oczekiwało społeczeństwo od telefonu: SMS, dzwonienie, wybieranie głosowe + kilka prostych gier. Nowa Nokia 3310 2O17 nie ma nawet wybierania głosowego :P

Chcieli narobić medialnego hałasu "nowością" na rynku, jednak nie tędy droga..
odświeżona 3310 nie wnosi absolutnie nic ciekawego, jest wiele lepszych prostych telefonów (np. Samsung GT-E1200, Nokia 108, Nokia 206, Alcatel 1060 itd.)
 
Lepiej byłoby jakby odświeżyli jakieś nowocześniejsze i bardziej udane modele jak np. N95 albo N93i :)

Nowa Nokia 3310 2O17 to już nie to samo solidne wykonanie co dawne produkty fińskiego producenta.
System jaki posiada - Nokia Series 30+ - oferuje jedynie łączność 2G. Szkoda że nie dali aparatu 0.3 Mpix - byłoby jeszcze bardziej sentymentalnie :)

BTW. ten telefon wyprodukowało HMD Global, Nokia dała tam tylko swoje logo... HMD to nowo powstała firma, która chciała aby jej produkty kojarzyły się z rozpoznawalną marką, dlatego wykupiła prawa do używania marki Nokia przez następne 10 lat

źródło: Nokia brand licensee HMD Global is now the new home of Nokia phones | Nokia
 
Dokładnie, nowa Nokia to już nie jest to co kiedyś, najpierw sprzedała się Microsoftowi, teraz jakiejś chińskiej korpo. Nowe modele to totalny badziew, nie nadają się nawet dla hipsterów.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top