Notka: Aktualnie jestes nieaktywny w Shoutboxie. Kliknij tutaj by powrócic do aktywno

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Siema
Proszę o przywrócenie poprzednich ustawień SB dokładnie chodzi mi o to co jest w temacie to strasznie wnerwia ale to słowo jest za słabe na kompie jeszcze pół biedy ale na andziu to już totalna masakra jak się śledzi rozmowę i co parę sekund trzeba klikać "tutaj"
pozdrawiam
 
Auto idle włączony, z powodu iż wiele osób narzekało na zamulanie w SB. Teraz jak jest XX userów na stronie głównej, to SB nie odświeża się wszystkim, tylko tym, którzy są aktywni i piszą. Timeout wynosi 180 sekund (3 min.).

The shoutbox auto-idle system is useful for large forums with heavy activity, or those who experience load issues. With this activated, the shoutbox will load once on your specified pages, then instantly become idle saving further resources from being used.
 
Jak mówiłem ci na gg to wyłącz SB newbie i nie będzie takiego problemu ze komuś muli przecież SB miał być dla wybrańców tylko zgodnie z tym co jest napisane na forum
Osoby posiadające rangę Member mają uprawnienia do pisania w działach download na forum, mogą rozmawiać w shoutboxie oraz co najważniejsze widzą w pełni zawartość tematów, a także mają dostęp do forumowego downloadu.
kolejne
Osoby posiadające rangę Elite mają dostęp do Shoutboxa, mogą zadawać pytania w forum PROŚBY oraz co najważniejsze mają dostęp do Downloadu.
to samo co member może ale mniejsza nie wiem po co elite jest już teraz potrzebny kiedyś racja fajnie było być elite ale teraz do kitu z tym
kolejny przykład dotacje
Vip otrzymuje następujące możliwości:
bla bla bla i
- dostęp do ShoutBox'a
Sponsor otrzymuje następujące możliwości:
- dostęp do ShoutBox'a
A co do "wypowiedzi" nawbie na SB są one rzadkie i dotyczą głównie "sprawdzi ktoś moja wstawkę"?


 
Nie wiem dlaczego tak nie lubisz newbie, ale już niedługo wszystkie teksty zostaną poprawione, zostanie też dodany tekst, że osoby z wyższymi rangami mają dostęp do oglądania i przeszukiwania archiwum ;)
 
Nie lubię newbie bo mi komplikują miłe czuwanie na forum przez klikanie debilnej notki co 3 minuty a potrafię siedzieć po 10+ godzin czasem. Newbie mogą widzieć sb od kwietnia gdzieś mi się wydaje ze po "inwazji" CNK to zmieniłeś. Od tego czasu przez niecałe 5 miesięcy newbie którzy napisali na sb coś ciekawego da się policzyć na palcach jednej ręki. Też kiedyś byłem newbie sb to miałem w nosie bardziej liczyło się co można pobrać i mieć za free. Tak jak większa większość obecnie
 
Nie lubię newbie bo mi komplikują miłe czuwanie na forum przez klikanie debilnej notki co 3 minuty
to akurat było zawsze, że gdy ktoś nie pisze to ma timeout z SB, zmienione zostało tylko to, że domyślnie SB jest w trybie OFF ;D

No ale jak Wam ten OFF na starcie przeszkadza to ok, Newbie muszą awansować by mieć dostęp do SB (jak parę miesięcy wcześniej) :P
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top