Nokia OVI Maps 3.01 ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ!

Temat w 'Pozostałe nawigacje' rozpoczęty przez spidi123, 15.08.2009.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
  1. tofifi100

tofifi100 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    to ja mam podobne pytanie do rekowsky'ego: czy jak zainstaluje sie ta aplikacje a potem uzyje sie maploadera to licencje wygasaja i trzeba instalowac jeszcze raz, czy daje rade bez ponownej instalacji?
    I jeszcze 2 pytanie czy wystarczy tylko podpisac ta aplikacje, czy koniecznie trzeba miec zlamany system?
    Dodam ze mam E52 ^^ (od niedawna)

2. by ukryć wszystkie reklamy.
  3. spidi123

spidi123 Doświadczony

Otrzymane lajki:
    3
    Powinno wystarczyć złamanie systemu ale dla pewności (JEŻELI JUŻ MUSISZ :D) to sobie podpisz. Nie, kiedy wgrywasz mapy przez loader'a nie trzeba na nowo instalować aplikacji

W Nokia map loader wybierasz sobie przecież składniki instalacji ( Europe, Asia etc.). Tak jedynym sposobem jest Nokia map loader. Nie zaktualizuje ci całego softu. Jeżeli chcesz wkleić mapkę na kartę pamięci, ktoś musiał by ci udostępnić jego folder z mapkami (CITIES), ale nie ma potrzeby się w to bawić w ogóle... szkoda czasu i miejsca na serwerze (mapka Polski zajmuje tak ok. 1GB)

Ostatnio edytowany: 18.01.2010
  4. tofifi100

tofifi100 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    thx :) chociaz wlasciwie chcialem sie odwrotnosci dowiedziec ^^ tzn. czy MUSZE lamac system czy WYSTARCZY podpisac?
    bo decyzje o zlamaniu odkladam na pozniej bo lamanie fp2 jeszcze nie jest dobrze opisane a nie chce sie pozbawic telefonu :p

[EDIT]: A jeszcze jedno :P Da sie ta aplikacje na karcie pamieci zainstalowac? bo oryginalnie w E52 (i po aktualizacji) byly domyslnie w pamieci telefonu i za chiny nie zdolalem ich przeniesc ^^

Ostatnio edytowany: 24.01.2010
  5. speedzioch

speedzioch Dziś Fejm zostawmy

Otrzymane lajki:
    178
    jak nie jest dla Ciebie teraz dobrze opisane łamanie fp2 to nigdy nie złamiesz bo już lepiej opisać się nie da. Trzeba złamać

6. tofifi100

tofifi100 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    [OffTopic]moze po prostu dawno nie sprawdzalem, tak czy owak na razie nie umiem sie "przelamac" :P[/OffTopic]

co do lamania to aplikacja nie potrzebuje tego jednak,

podpisalem i zainstalowalem i dziala (bez lamania!) :D

7. psaawkel

psaawkel Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    Wielkie dzięki już myślałem że nie pójdzie to bo tak wolno szło i się długo instalowało ale wszystko działa i dziękuje za tą nawigację... już nie przenosi mnie do sklepu.

A swoją drogą to NOKIA to świnie bo do tych fonów co jeszcze w sprzedaży to za darmo można pobrać i używać, dołączają do zestawu uchwyt i ładowarkę. A taki klient co już kupił telefon już ich nie obchodzi. Niby dla zaślepienia oczu da się pobrać, zaktualizować ale pyta o licencję i przenosi do sklepu.
    WIELKI MINUS DLA NOKII

8. michas84

michas84 Forumowicz

Otrzymane lajki:
    0
    Czy to jest ten program, o którym piszą tutaj? To jest legalna wersja?

9. nivero

nivero Wszystko jest Iluzją

Otrzymane lajki:
    38
    skoro pisze że ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ to chyba nie bardzo ^^

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.

Poleć tę stronę