Niedrogie głośniki 2.1

HUE HUE:D To na bank nie ma 1200Watt xD Taką MOC to może mieć najwyżej... odkurzacz. Albo dali dwie cyfry za dużo:P Ale nie na to miałem zwrócić uwagę tylko na fakt kooperacji kilku firm... Nom, z tego całego "szrotu" microlaby mogłyby się wydawać najsensowniejszym wyborem. Jedynie nie jestem pewien jednego... Adam - głośno one grają? Czy są bardziej ku jakości dźwięku skierowane?
 
Ziomal, one mają 1200W, ale P.M.P.O czyli chwilową moc szczytową. Podana wartość PMPO przez producenta na opakowaniu, jest możliwa do osiagnięcia w warunkach laboratoryjnych przez milisekundy. Później głośniki stają się bez użyteczne.
 
HUE HUE:D To na bank nie ma 1200Watt xD Taką MOC to może mieć najwyżej... odkurzacz. Albo dali dwie cyfry za dużo:P Ale nie na to miałem zwrócić uwagę tylko na fakt kooperacji kilku firm... Nom, z tego całego "szrotu" microlaby mogłyby się wydawać najsensowniejszym wyborem. Jedynie nie jestem pewien jednego... Adam - głośno one grają? Czy są bardziej ku jakości dźwięku skierowane?
Miałem identyczne głośniki jak te za 33zł (tylko firma bodajże apollo) - nie polecam :D. Co do FC-330, są zarówno głośne jak i dobre w jakości dźwięku. A i jakby Ci na tym zależało to mają troszkę krótki kabel, ale to taki mały szczegół. :)
 
No Michał a nie masz dostępu do sklepu typu Saturn , Media-Markt :?::?::?:
 
Niby mam, ale w Rzeszowie -.- Nie mam czasu na jazdę tam...
Co raz bardziej mnie ciągnie do tych Microlab'ów. Miał ktoś z nimi więcej do czynienia ?

Jakimś audiofilem nie jestem, ale jakość dźwięku (czystość) i głęboki bass to jest obowiązek :)
 
Aha no to szkoda bo tam masz dość szeroki i ciekawy wybór co do Audio . A jakie teraz masz głośniki?
 
Ziomal, to where ty mieszkasz, że najbliżej masz do Resovii?
 
Pewnie jakaś mała wieś zabita dechami :D
 
Sam jesteś zabity dechami Igorze ! A o moje zajebiste głośniki nawet nie pytaj, bo i tak ich nie znajdziesz w google :P

Iro, mam nieco ponad 30km do Rzeszowa :) Dokładniej to jestem z Raniżowa ^^ :)
 
Mieszkasz na wsi haha a ja w wielkiej Aglomeracji :D Wpadnij do mnie a na 100% coś kupisz :D
Wiocha zabita dechami
 
Ziomal a zresztą z strony www Saturna lub Media-Markt też możesz chyba zamówić online
 
Robim refresh ! :D

Więc kryteria się nie zmieniają, może w tym czasie wyczailiście coś godnego mojej skromnej uwagi ? Jeśli tak - piszta tu ! :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
M Nokia 4 Odpowiedzi
tepig Komputery 6 Odpowiedzi
tepig Galaxy Spica 3 Odpowiedzi
piordonek Telefony "bez systemu" 2 Odpowiedzi
K SONY / Sony Ericsson 1 Odpowiedzi
Top