Nie mogę włączyć recovery, ani połączyć się z Odinem.

• Thread starter unkown80
  • Data rozpoczęcia
U

unkown80

Turysta
Witam

dostał mi się w ręce samsung xcover 3 model g389f

wyskakuje mi taki komunikat po wciśnięciu kombinacji vol- +home+power

CUSTOM OS CAN CAUSE CRITICAL PROBLEMS IN PHONE AND INSTALLED APPLICATIONS. IF YOU WANT TO DOWNLOAD A CUSTOM OS ...

moje pytanie czy może być tak zablokowany telefon że nie ładuje się i nie mogę wejść w opcje recovery ??? i nie mogę się połączyć z odinem .

CNK

CNK

Zawsze Spoko!
GSMX Team
Jak wciskasz volume down (ściszania) to jesteś w trybie download, a nie w recovery.
żeby wejść do trybu recovery musisz wcisnąć volume up (pogłaśnianie), przycisk na dole ekranu i przycisk od włączania telefonu.

zobacz:

U

unkown80

Turysta
Dziękuję
Za wskazówki i filmik .lecz ja to przerabiałem
Nie mogę wejść przy tej kombinacji klawiszy ,w recovery mode .

dexter992

dexter992

Turysta
Możliwe, że recovery uległo uszkodzeniu, wydaje mi się że bardzo podobny problem został opisany na forum xda w tym temacie: https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/galax-s7-t3465897

Też dotyczy Samsunga i też nie działał tryb recovery poprzez standardową kombinacje klawiszy.

Pojawiają się tam 2 sugerowane rozwiązania: załadowanie ROMu (szczegóły w 8 wiadomości) lub przywrócenie oprogramowania układowego za pomocą SmartSwitch.

U

unkown80

Turysta
Dzięki
Za wskazówki ,lecz z niczym nie mogę się połączyć ,choć inne telefony
z odinem łączą się od razu wykrywa od razu ,nie wiem brak mi pomysłów ,napisze jeszcze że jak się włącza tryb download to nie ma wibracji , nie wiem zaczynam podejrzewać że może wejście jest uszkodzone .Chyb że padł system też od ładowania wibry itp .....

Ostatnie posty