Nawigacja na Motorola Milestone

Zapraszam wszystkich do dzielenia się informacjami dotyczącymi navigacji dla motoroli milestone. Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś informacje o Google Navigation? Jak to można aktywować dla Polski? Może coś o Motonav? Czy są do tego dostępne mapy Polski? Czy jakieś inne programy pójdą na tym telefonie?
Z góry dziękuję! :)
 
Nawigacja od google żre dane z internetu ;] Nie polecam. Ja korzystam z tej http://forum.gsmx.pl/28898/sygic-mobile-maps-9-pl-mapa-android.html Od razu masz mapę polski wgraną. Korzysta z GPS. Do tego polecę Ci ładowarkę samochodową bo siądzie Ci telefon w kilka godzin najpóźniej. Są też inne nawigacje typu Motonav, CoPilot 8, Ndrive czy Maverick
 
Wrzucam link do Google Navigation na milestone'a. Sama aplikacja jest dość spoko, od biedy można być offline, konieczne jest tylko, żeby wyliczyć trasę np. korzystając z jakiegoś hot spota, a potem nawigacja może działać offline. Jest tylko jeden problem - nie można zjeżdżać z wyznaczonej trasy, bo do rekalkulacji potrzebny będzie następny hotspot lub przesył danych.

maps3.3.1-brut-no-root-3.apk ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ... Wystarczy tylko zainstalować, jeśli komórka nie jest zroot'owana.

A co do sync przesłanego przez Speedziocha, to nawgacja jest dość fajna, jeden tylko problem - nie odtwarza głosów. W paczce niby są, ale jakoś mój android 2.0 ich nie widzi. Czy to problem z wersją androida czy może coś nie tak z paczką?
 
a masz profil milczący albo wyciszoną głośność multimediów ? Proponuję CoPilot Live 8 przesiadłem się z Sygic i jest lepsza chociażby pod względem wyglądu ;) http://forum.gsmx.pl/29952/copilot-live-8-android.html#post156224
 
To chyba nie w tym problem, bo jak odpalam tą trialową - motonav, dźwięki są bez problemu, musi więc coś być z plikami audio, wogóle nie chcą mi się odtwarzać samplery głosów, a powinny! A na marginesie, fajnie by było dostać jakąś witaminkę dla motonav'a To bardzo fajna nawiga!

Dzięki za linka, chętnie przetestuję jutro CoPilota, jak mi się uda instalacja :)
 
hmm, z tego co wiem to motonav ciężko w ogóle odpalić. Jest to taki odpowiednik iGo na razie. Ale większość ma problemy z odpaleniem. Co do witaminki to nie słyszałem, żeby takowa była, ale poszukam ;)
 
Chyba nic nie będzie z tego CoPilota - próbowałem kilkakrotnie, instaluje się bez problemu, ale przy odpalaniu otrzymuję komunikat błędu, że Kod CoPilota nie może zostać załadowany przez system :-( Chyba ta wersja nie rozpoznaje androida 2.0
 
Ja raz pojeździłem po mieście na motonav i jestem strasznie niezadowolony:/ Jak dla mnie mapa strasznie nieaktualna i niedokładna. Szukam więc czegoś nowego na Milestone. Co radzicie??
 
Ja raz pojeździłem po mieście na motonav i jestem strasznie niezadowolony:/ Jak dla mnie mapa strasznie nieaktualna i niedokładna. Szukam więc czegoś nowego na Milestone. Co radzicie??
Osobiście radzę NDrive z marketu. Bardzo fajna nawigacja, ma tylko jedną wadę - ciężko obejść zabezpieczenia, ale ponieważ obniżyli bardzo cenę, to postanowiłem kupić - cała Europa Środkowa kosztowała nieco ponad 100 zł. Jestem zadowolony i mam spokój z nawigacją. Chodzi dobrze, niedługo ma wyjść wersja 10, czekam jeszcze z niecierpliwością na uaktualnienie map. Gdyby wszyscy tak postępowali, nikt nie musiałby kombinować z mapami, bo dla mnie 100 zł za dobrą nawigację i święty spokój to dość dobra cena.
:)
 
Witam
Mam inny problem i może znacie odpowiedź , wrzuciłem ostatnio zcrackowana wersje 606 i działa slicznie , głosik sie pobrał po wifi , mapki też i juz byłbym happy ale w żaden sposób nie odpali sie w panoramie , pionowo ok i wszystko działa i łapie fixa w kilkanaście sekund , wiecie jak ten problem rozwiazac na Milestone ?
Pozdrawiam
 
witam mam wielka prozbe w poniedzialek wyjezdzam w polske potrzebuje jakiejs navigacji sam sobie nie poradze moglby mi ktos pomodz podeslac jakies linki z instrukcja jak zainstalowac na milstone?
 
Linki masz tu Nawigacja GPS [Android] - GSMX.pl Forum - Wszystko do Twojej komórki za DARMO (darmowe gry i aplikacje Java, Symbian, Windows Mobile, iPhone, Android, BlackBerry, nawigacja GPS)
kilka nawigacji do wyboru
Co do instalacji na przykładzie IGO od speeda to jest http://forum.gsmx.pl/31794/igo-8-4-2-124036-a.html
Wszystkie potrzebne ci informacje znajdziesz w poście "Rozpakuj, zainstaluj plik. apk, skopiuj folder iGO bezpośrednio na kartę pamieci i odpal iGO"
Ja osobiście używam tej i jeszcze mnie nie zawiodła ;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top