MineCraft 1.8 Beta





opis:


[tlo]Minecraft daje ci możliwość dowolnego kształtowania kanciastego świata w jakim się znalazłeś. Jeżeli tylko chcesz możesz wyciąć okoliczny las, wykopać kopalnie z jakiej będziesz pozyskiwał surowce czy zająć się uprawą pszenicy. Pozyskane surowce możesz wykorzystać na budowę małego domku, dużego pałacu a nawet całego miasta. W tej grze jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia, a ta jak można sądzić po niektórych działach graczy, zdaje się być niemal nieograniczona.
[/tlo]


opis:


Producent: Mojang AB.

Rozmiar: 56.04 MB

Rozszerzenie: .rar/.jar


[pwa="MineCraft 1.8 Beta"]http://www.megaupload.com/?d=R0BRI17K[/pwa]
Linki sprawdzone (14.09.11r.) //ThomassPWA​
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
A takie pytanie , dlaczego mi się gra rozsypuje? Gram kilka minut i się wyłącza.
 
A takie pytanie , dlaczego mi się gra rozsypuje? Gram kilka minut i się wyłącza.
Ja takiego problemu nie mam, może coś za bardzo kombinujesz w grze? Zresztą jest to wersja pre-relase, więc błędy jakieś mogą być, trzeba czekać na łatki.
 
Niedźwiedziu...może Ci wywala problem z brakiem RAM'u.
Jeżeli tak, to zmniejsz odległość widzenia na tiny i będzie git...
 
Już jest beta 1.8.1 oficjalna. Mi od wersji 1.7.3 zaczęło wywalać out of memory, mimo że mam 8GB i ustawione niby na 2GB dla minecrafta (po naciśnięciu f3 pokazuje, że używa powiedzmy 200MB z 989MB, a alokowanej pamięci mam 495MB) i czasem jak tylko klikne na crafting to wywala.
 
irocket jak Ci dalej wywala, to tak jak napisałem wyżej, zmień odległość widzenia na mniejszą... Ja mam 1.2GB ramu, no i też ten problem, ale przecież jak się zmniejszy widoczność, to mniej się "kwadratów" będzie się wrzucać do alokowanej przez co pozbędziemy się błędu:)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Ziomal, nawet jak się nie generują to wywala :D w creative stałem, dałem esc (pauzę), przeglądnąłem stronkę (co już była wczytana) i jak wróciłem znów do minecrafta to out of memory. chyba ustawie mu 1gb pamięci
 
[...]chyba ustawie mu 1gb pamięci
:D minecraft'owi 8gb by było mało xD
 
wiesz, przeczytałem gdzieś przed chwilą, że jak ustawisz za dużo, to też źle i wywala out of memory :P Macie może jakieś ciekawe texturpacki do wersji 1.8 minimum 64x64? używałem ovo's rustic pack w 1.7, ale do 1.8 nie ma update jeszcze, miałem też misa realistic, ale nie podobał mi się
 
Minecraftowi i 1 GB styknie tyle ze trzeba mieć dobra graficzną
 
z minecraftem jest taki problem, że jest strasznie pamięcio-żerny i grafiko-żerny... mi osobiście spokojnie by chodził, ale niestety w moim laptopie występuje ' problem z baterią ' i nie ma szans, żeby po 15min gry w cokolwiek się nie wyłączył:/ ale co do gry - polecam jak najbardziej:)
 
Może ktoś dokładnie opisać jak zrobić serwer Hamachi i dać pliki wszystkie potrzebne. Bo z kumplami chciałbym pobudować.
 
Minecraft - pobierasz serwer (najlepiej jar, ale jak ci sie nie chce bawić to i exe bd) uruchamiasz, jak pojawi się po prawej stronie "done!" to wyłączasz, modyfikujesz serwer.properties, głównie online-mode na offline i server-ip na ip z hamachi. jak masz router, to tam musisz zrobić przekierowanie portów i takie pierdoły, bo będzie wywalać "failed to bind to port".
 
Gra ktoś jeszcze? A jeśli tak to na jakimś serwerze?
 
Ja gram. na prywatnych i publicznych xd
 
Ja gram z kolegą na serwie który stawiam. Jak się będziemy ustawiać to dam Ci znać na PW ;)
 
Problem z pamięcią można rozwiązać zwiększając PAMIĘĆ WIRTUALNA komputera, minecraft spokojnie chodzi na 1 gb ramu, ustawcie sobie na jakieś 3gb pamięć wirtualna

moj komputer--> właściwości--> zaawansowane--> ustawienia wydajności --> zaawansowane i na dole jest pamięć wirtualna klikacie zmień i ustawiacie ;]
 
Jak ktoś korzysta np z mineshaftera to dobrze jest to uruchamiać batchem:
Kod:
@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx5120M -jar mineshafter-proxy.jar
gdzie po xmx wpisujemy pamięć ram. plik wklejamy do .minecraft, tam gdzie mineshafter-proxy.jar
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Hater Gry iOS Przygodowe 0 Odpowiedzi
Hater Aplikacje Android Narzędzia 0 Odpowiedzi
Hater Gry Android Akcji 0 Odpowiedzi
CNK Gry iOS Zręcznościowe 2 Odpowiedzi
irocket Gry Android Zręcznościowe 0 Odpowiedzi
Top