Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam
Nastał problem dziwny z aplikacją MeBoy na telefonie Samsung GT-S8500 Wave. Aplikacja działa zgrabnie, emulacja idzie wcale nie gorzej, jedynie nie ma dźwięku. Próbowałem klawiszami głośności na telefonie, ustawieniami wewnętrznymi MeBoy, podgłaszałem przed uruchomieniem aplikacji...zero rezultatu. Zależy mi dosyć na dźwięku bowiem GBC miał naprawdę przepiękne dźwięki generowane "z niczego" a Samsung Wave ma bardzo dobry dźwięk na wyjściu ^_^

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

iSubaru
 
Eh zero odpowiedzi, no trudno...
Przetestowałem emulator na Nokii czyjejś i był dźwięk, jednakże był - patrząc na to pod kątem profesjonalnym - denny
J2ME najwyraźniej nie da rady emulować tego piękna jakim władał GBC jak również innych konsol...toteż poczekam na normalny pełnometrażowy emulator na system Bada, a póki co użyję chociażby DS'a do emulowania GBC jako, że ma w sobie natywnie chip Z80, którymżto GBC się posługiwał

Temat można zamknąć póki co, nie ma co się rozczulać nad sprawą, bo chodźby nie wiem jak potężny był Samsung Wave, to ograniczeń J2ME nie przeskoczy...tyle w tej sprawie
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top