Tak jak w temacie co myslice o tym telefonie.Własnie od wczoraj go mam.prosze o wasze opinie.

Czy macie jakies stronki z motywami o tego telefonu??
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
[cenzura] telefon mam go prawie 3 miesiace i nie narzekam;) zobaczysz przyzwyczaisz sie do klawiatury;) ale nie mam zadnej strony do motywow i zastanawiam sie czy wogole mozna dostac na ten telefon motyw;/
[md=nivero]nie przeklinaj[/md]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
juz sie przyzwyczaiłem do klawaiturki tylkozecz mnie wqrza ze niema motywow;/
 
Jak dla mnie ten telefon jest do kitu zwłaszcza dlatego że Lg produkuje dobre telewizory ale z telefonami to im troszke nie wychodzi
 
mam ten telefon od konca pazdziernika i moge marudzic tylko, ze ry i aplikacje zapisuja sie wylacznie w pamieci telefonu a mamy tam dostepne tylko 15mb ale to chyba w kazdym fonie tak jest
jesli chodzi o muzyke, to ma troche cichy glosnik i szkoda, ze z dotykowego mozna tylko wyszukiwac w ksiazce i wpisywac numery

no i oczywiscie wiele gier i programow nie chodzi bo jakies bledy wyskakuja
 
A ja tam nie nażekam, klawiatura qwerty działa bez zażutów, dotykowy ekran troche słabo reaguje i właściwie jest zamontowany tylko dla picu. Bateria mogła by trzymać dłuże, ale tak jak bym mial oceniać to spokojnie 9/10
 
Fajny telefon nie nażekam
 
Super Fon moj kumpel go ma Zajefajny
 
Nie ma motywów!!!! bardzo głupio mam LG KT520 i mam taki sam problem z motywami.....
 
Jest Bardzo Dobrym telefon jak dla mnie mialem go z jakis miesiac temu i mi tam pasowal tylko niestety wpadl mi do wody i upsss ni ma telfonu
 
suuuuuuuuper telefon wymiata ;p
 
telefon kosior każda gra mi chodzi...
głośnik spoko...
a ta klawiatura qwerty jest zajedwabista
 
Mnie on się bardzo podoba, funkcjonalny itd. największa wada - brak WiFi tak to telefon bardzo fajny, co do baterii - mogła by trzymać dłużej ale to jeden z mniejszych problemów
 
Mój brat ma takiego i jest całkiem fajny no i nie drogi
 
Mi sie podoba niebieska klawiatura :D super tylko szkoda tych motywów
 
ja mam go od szczeliwego 13.02 w piatek i ak do tej pory jest dobrze:P
 
Budowa jego niejest najpiekniejsza ale wydaje mi sie ze jest bardzo spoko
 
Od niedawna jestem dumnym posiadaczem tego modelu. Na razie nie sprawia żadnych problemów. Wszystko działa idealnie.

PS. Znalazłem bardzo dobrą stronę o tym telefonie. Polecam wszystkim posiadaczom tego modelu: http://lgks360.ubf.pl
 
telefonik ok jest ;) mam go blisko od miesiaca i nie narzekam fakt troszke mi zajelo przyzwyczajenie sie do klawiaturki ale jest super nie przeszkadza mi fakt ze nie mozna wgrac motywow do tego telefonu no ale w koncu telefon do pisania i dzwonienia powinien sluzyc ;) ale przyznac musze ze jak sie wgra fajna nute i gry to podroze szybciej mijaja ;D pozdrowka ;*:)
 
mam go od trzech miesiecy jestem zadowolona tylko nigdzie nie mozna znalezc gier
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top