Który z tych telefonów będzie najlepszy ?

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam. Mam takie telefony do wyboru :

Sony Xperia J
LG Swift L7
Lumia 800
HTC Desire X

Zależy mi na telefonie, który będzie dobry do słuchania muzyki i gier. Wgl. żeby był dobry ;PP Przede wszystkim gry i muzyka :D
Jak możecie to opiszcie też coś o tych tel. ;p
 
Xperia J - do gier tak średnio, słaby procesor i układ graficzny (nowsza generacja tego co w X8)
L7 - To samo co wyżej, tylko większy wyświetlacz
O Lumii już czytałeś - gier mało, muzyka też średnio
Desire X - chyba najlepszy z wymienionych. Procesor 2x1GHz, do tego lepsza grafika niż w pierwszych. Wybrałbym jego
 
No jeżeli masz tylko takie telefony do wyboru to raczej się nie ma co zastanawiać i wybrać tak jak sugeruje poprzednik HTC Desire X z faktu iż posiada dwurdzeniowy procesor, więcej ramu od pozostałych telefonów (768mb) co na pewno się przyda w grach. Tak samo z muzyką, raczej będzie lepsza jakość niż w pozostałych telefonach ze względu na dobre słuchawki.
 
Czyli jednak HTC ? Może ktoś mi coś jeszcze opisać o tym telefoniku ? :)
 
WP nie ma natywnego korektora dźwięku, możliwe że w Lumiach dodali taką opcję ale zapewne w tej aplikacji muzycznej nokii a nie playerze WP
ogólnie WP7 bym sobie darował, niby ma być ta aktualizacja do wersji 7.8 ale system ten sukcesu nie odniósł a teraz stoi pod znakiem zapytania
w Marketplace jakiś czas temu był sam szajs, nie wiem jak sytuacja wygląda teraz
aczkolwiek do samego telefonu zastrzeżeń nie mam, bardzo przyjemny i dobrze wykonany

L7 ma procka z GPU Adreno 200 czyli przypuszczam że nowych tytułów gameloftu już nie dźwignie, to samo jest w Xperii J

Desire x wypada najkorzystniej aczkolwiek dla mnie jest to tylko odświeżony sensation i to nawet z bardziej budżetowym prockiem
na jakiś plus dla niego na pewno BeatsAudio (wuj wie co to daje ale pewnie jest to coś więcej niż equalizer z paroma ustawieniami, osobiście tego nie testowałem)
 
HTC Desire X !
Ewentualnie zastanów się na Samsungiem Galaxy Advance, a sorry nie masz go do wyboru więc pewnie z abonamentu ;)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top