Ktory z telefonow jest najleposzy?SE Cedar,Spiro,Naite czy K800i?

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Tak jak w temacie który z telefonów według was jest najlepszy?
Se Cedar
Se Naite
Se Spiro
Se K800i
 
Wszystkie telefony są bardzo podobne. SE k800 ma najmniejszy ekran (2 cale) i najlepszy aparat 3.2 mpx. Trudno dopatrzyć się tutaj jakiś innych różnic , jednak na twoim miejscu wybrał bym SE Spiro. Jest to telefon z serii Walkman posiada wejście Jack 3.5 mm , oraz microUSB , czego nie posiadają inne proponowane modele.
 
Pod względem gier na wszystkich telefonach na spokojnie będą spokojnie chodzić?
 
Na stronie mGSM.pl :: Dane techniczne telefonu Sony Ericsson Spiro jest 47% negatywnych komentarzy, a pozytywnych tylko 9,5%, a to może coś oznaczać. Nie ryzykowałbym kupna telefonu z taką opinią.
 
Artur, takie opinie niekoniecznie muszą być trafne. Jak dla mnie wszystkie telefony są prawie takie same - soft, ram i procek strasznie podobne, jedynie wyglądem, głośnikiem i aparatem się różnią.
 
Więc który?Głównie będzie mi potrzebny do gier i muzyki.
 
Pod względem gier na wszystkich telefonach na spokojnie będą spokojnie chodzić?
Gry będą działać napewno.

Co do wyboru to jeśli do muzyki i gier to Spiro.
Ponieważ Spiro ma:
Rozdziałke 240x320
Obsługuje microSD do 16 GB
No i jest z seri Walkman
Ja miałem w910i i był całkiem fajny łatwo można go było ztuningować jest z seri Walkman i ma czujnik ruchu.
Pozdrawiam AWESOME
 
Niepokoi mnie jedna rzecz w Se Spiro ma on tylko 5mb pamięci zewnętrznej, niektóre gry np.Galaxy on Fire 2 ma już 2mb i inne gry 3D.Czy to trochę nie za mało?
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Może inne telefony byłyby lepsze, powiedz, musisz wybrać pomiędzy tymi modelami? Jeśli nie, podaj Twoje wymagania.
 
Musi to być na pewno SE. Tylko NIE DOTYKOWY .Żeby głośnio grał i wszystkie gry 3D chodziły.Te mnie najbardziej zainteresowały, ale nie wiem właśnie który najlepszy.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
spiro jest na platformie sagema. z tych podanych wyzej to moge Ci z cala pewnoscia polecic k800i i cedara ;)

cedara mam osobiscie i powiem Ci ze moze sie wydac ze sa podobne jednak sa to 2 rozne telefony ;) klawiatura jest mega wygodna, soft nie zamula i na sluchawkach gra bardzo fajnie ;)
 
Kupiłem K800i,gierki świetnie chodzą, muzyka w miarę dobrze gra.
Dzięki wielkie wszystkim za pomoc.
Temat do zamknięcia.
 
Zamiast tych poleciłbym w910i
Jest z seri walkman. Gry 3D działają. Łatwo ztuningować. Telefon roku chyba 2O08 albo 2O09.
Ale jego największy minus to lakier szybko zchodzi z obódowy.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top