Karta micro sd w lgku990r nie działa

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam problem ostatnio nie wyciagalem karty micro sd z telefonu(lgku990r) i mi nie dziala zsaradzcie cos
 
na początek zrestartuj telefon, potem jak to nie pomoże to wyjmij i włóż kartę, potem jak możesz sprawdź tą kartę w innym telefonie, jak i tam nie będzie działać to sformatuj
 
W innych telefonach działa
 
Sprawdź czy piny na slocie karty stykają się ze stykami na karcie pamięci. Jeżeli, nie to je podegnij. Jeśli to nie pomoże to prawdopodobnie masz uszkodzony slot pamięci lub też software. W najgorszym przypadku płyta główna. Jak masz dalej wątpliwości to już do serwisu.
 
U mnie w takim przypadku w swifcie zrąbany jest software. Ale zobacz wszystkie możliwości.
 
A jaka to jest pojemnośckarty pamięci w twoim wypadku? Bo ja miałem 8gb i mi nie podchodziła (scinalo tel itd) zas 1 gb grała nice.
 
zanim zaczniesz grzebać w slocie karty proponowałbym najpierw sprawdzić telefon z inną kartą jeśli będzie działał to format karty powinien pomóc albo wymiana na mieszą jak poprzednik sugeruje jeśli nie to pewnie będzie soft
 
na poczatku bezpiecznie odlacz karte pozniej wyjmij ze slota i ponownie wloz
 
Spróbuj ją sformatować, ale na komputerze poprzez adapter. Miałem taki sam problem :) A jeżeli chce zachować dane to poprzez kompa sprobuj to zrobic, mojemu koledze tak zatrybiło i skopiował pliki z karty na kompa, potem ją sformatował
 
Ostatnio edytowany:
Format powinien pomóc
 
Tylko nie rób tego na sile , bo rozwalisz kartę moze wgranie softa by pomoglo
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top