Jestem nowy-nie ogarniam...

Tak wiec krotko i na temat....
Jestem nowy i nie ogarniam interfejsu. Moze jest to spowodowane tym ze korzystam z telefonu,a nie kompa. Czy to mozliwe?
Z regulaminu wynika,ze trzeba dodac jakis plik na stronke zeby moc wykonywac podstawowe czynnosci.
Niestety ze zlokalizowaniem tej opcji rowniez mam klopot. Czy na komputerze jest to prostsze do ogarniecia?
Jesli tak,wystarczy odpowiedz twierdzaca,a jezeli to bardziej skomplikowane to prosilbym o krotki (w miare przemyslany,latwy do zrealizowania) instruktaz.
Nie chcialbym przy tym spamowac forum,ale znalezieniu takiego (lub podobnego) tematu rowniez nie podolalem...
Z gory dziekuje za udzielona pomoc (i o ile mam takie :spox:uprawnienia,dalsze okazanie wdziecznosci)...
Przeczytam uwaznie kazdy post, licze na jak najszybsze odpowiedzi.
Jeszcze raz dziekuje za udzielona pomoc i mam nadzieje ze bede nia mogl sluzyc w przyszlosci zarowno wam,jak i innym(w tym nowym :P) uzytkownikom forum.
:thx:
 
Bardzo się cieszę (albo cieszyMY) że przeczytałeś w ogóle regulamin, bo wieeele osób tego nie robi niestety.
I dlatego z miłą chęcią Ci pomogę w "ogarnięciu" forum.

Tu masz link do działu Pierwsza wstawka: :arrow: https://forum.gsmx.pl/591/pierwsza-wstawka/.
Dwa przeklejone tematy zapewne Ci pomogą we wstawieniu pliku, chociaż domyślam się że nie będzie to zbyt łatwe...Jest również jeszcze jeden, myślę że dla Ciebie wygodniejszy sposób. Piszesz 5 sensownych (:!:) postów, które pomogą, a nie będzie to offtop.

Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tu: :arrow: Info | GSMX.co - Twoje Forum GSM.

Jeżeli będziesz chciał się jeszcze czegoś dowiedzieć pisz w tym temacie, lub na :arrow: PM (Prywatną wiadomość).
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top