Jakie macie zdanie o Google Camera?
Warto pobrać i czy Android na telefonie nie blokuje tej aplikacji, skoro nie jest to jeden z Pixeli?
 
Posiadam, używam. Warto w ch... Tylko u mnie nie do końca działa. Nagrywać i robić zdjęcia normalnie można, nie działa tylko slow motion (po odpaleniu slow motion wywala apke :( )

Dodam, że bez tego mój Mi A1 robił zdjęcia na poziomie em.. No słabym, a teraz jest dobrze, rzekłbym zadowalająco :)
 
Warto w opór, poszukaj na YT "how to install gcam on any device" czy coś takiego ;)
 
Również używam GCam, tylko że Google mam do robienia zdjęć, a fabryczną apkę do nagrywania - bo tylko ona umożliwia 4k/slowmotion
 
Używam na moim OP do robienia zdjęć czasem.
 
Widzę same pozytywne opinie to pobiorę. A jak z wujkiem google nie będzie jakiś problemów ze nielegalne oprogramowanie ?
 
Nie. A jaki masz telefon?
 
Pobierz tę aplikację: Camera2 API Probe i pokaż tutaj wyniki.

43614882_2062325487412593_7118837121216937984_n.jpg
 
Ja mam Redmi 4x i póki co mieszanie uczucia, jakby ktoś polecił najlepsza wersję pod ten tel to bym się cieszył.
 
o, tez bym prosil. 4X strasznie mnie zawiódł pod względem aparatu i może chociaż troszke można poprawić sytuacje
 
Ten koledze w mi a1 działa :
Google Camera Port: Arnova8G2 apks

A jak nie działa i wyskakuje komunikat w stylu:
Błąd aparatu
Nie można połączyć się z aparatem
to uruchom ponownie telefon (po wgraniu modułów) - zwyczajnie zrestartuj i powinno być ok.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
ziomal123 Komputery 17 Odpowiedzi
F LG 103 Odpowiedzi
Howk Luźne rozmowy 54 Odpowiedzi
K Toshiba 4 Odpowiedzi
sonyadam Samsung 6 Odpowiedzi
Top