Pytanie trochę z innej bajki. Jaki polecacie uchwyt na telefon do samochodu? Tylko nie taki do kratki, bo teraz taki posiadam. Budżet myślę że tak do 50zl.
Edit. Zapomniałam dodać, żeby uchwyt zmieścił Honora 10.
 
Ja polecam Samsung Vehicle Dock - świetnie się trzyma szyby, a sam telefon też siedzi w nim pewnie. Używałem go na środku szyby i spisywał się świetnie. W zależności od modelu nadaje się do telefonów z ekranem od 4" do 5,3" lub 5,7" Oryginalny z Samsunga kosztuje około 70-90 zł, ale jest warty tej ceny. Są też dostępne też podróbki za 15-30 zł, ale mogą nie być tak dobrze wykonane.. 😛
40818
40819
40820
40821


Ja korzystałem z modelu Samsung ECS-K200BEGSTD (dedykowany do Galaxy S3 i innych smartfonów 4-5.3") i spisywał się świetnie, nawet przy bardziej dynamicznej jeździe, progach i nierównościach na drodze. Tutaj filmik jako dowód mega stabilności:
😉
 
Ostatnio edytowany:
Ja aktualnie korzystam z Iottie Easy One Touch 3 Car Mount - kosztuje też coś koło 8 dyszek i jest dość solidnie wykonany. Bardzo dobrze trzyma telefon na wyboistych drogach, czego nie można powiedzieć np. o uchwytach montowanych do kratek wentylacji..;)

40824
40823
40825



 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
a ja mega polecam produkt Nokii/Microsoftu, a dokładnie uchwyt NOKIA CR-123 Universal Car Holder ;)
Spisuje się świetnie w przypadku gdy ktoś ma telefon mniejszy niż 5.5" (7 cm szerokość max)
Wiele razy pojawiał się w dość dobrej cenie w Biedronce. Trzyma telefon mega dobrze, jakość wykonania też nie jest kiepska.

40859
40855

40856


 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top