Jaki telefon z androidem??

Witam mam obecnie zte blade redbull.Jest dosyć dobry , ale chciałbym pograć trochę w lepsze gry czy macie jakąś poradę na inny? Moje ograniczenie pieniężne jak narazie to do 250 zł. ;/ Czy HTC WIldfire S albo jakiś inny byłby lepszy od ZTE?
 
za 250zł to sobie możesz... wildfire s to to samo, tylko z mniejszym ekranem, przez co jeszcze mniej będzie działać. żeby kupić coś lepszego (SE Live With Walkman) musiałbyś mieć około 350-400 (chociaż są trochę tańsze egzemplarze)
 
no wiem wiem ; / a motka millestone?
 
Sam niedawno miałem Milestonke pierwszej generacji, i gry będą działać, lecz bardzo mała ilość ramu spowoduje efekty slajdu, czyli gry będą się zacinać. Chyba, że będziesz używał odpowiednich romów, laucherów itp.
 
a motka millestone?
Nawet nie myśl o niej, jest strasznie słaba w grach . Po tym jak mam neo v jest wszechświat lepiej ..
 
a jaki bys polecił telefon? tak do 300 zl żeby gry w miare fajnie chodziły arm7 <-
 
Z arm v7 najtańszy w miarę dobry jest Live With Walkman WT19, ale za 300 ciężko znaleźć
 
do 300 zł nie masz dobrego tel na gry.
 
opłacalny jest HTC Desire?
 
Mało, nie śpiesz się, dozbieraj i dopiero kupuj, wiem sam z siebie że jak się napalisz to potem bd żałował .
 
opłacalne ? a coś większego?
 
Na desire pogra jeszcze trochę, ale Adreno 200 szybkością i wydajnością nie grzeszy. I pewnie ciężko będzie go znaleźć za 300zł
 
no wlasnie wiem , hm może uda mi się wylicytować chociaż wątpie jak narazie wygrywam ;) aa widzialem ze na xperi mini pro to pogram trochę w gry mimo że wyświetlacz troche maly ; / . Chyba ze cos innego doradzicie jak narazie
 
Xperia Mini Pro to Live With Walkman z QWERTY, więc pograsz w to samo :)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Okey dzieki udało mi się wylicytować HTC Desire :D :winner:
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top