Jaki telefon do ok 1500-1650 zł? (czerwiec 2O18)

Witam, mam dylemat musze znaleźć telefon do ok 1500-1650 zł i nie wiem jaki to wybrać. Zastanawiałam się nad Nokią 8, a konsultant Orange powiedział, że poleca mi abonament z p20 lite - lepiej wziąć Nokie 8 i abonament bez telefonu, czy p20 lite w abonamencie, czy inaczej? Liczę na pomoc bo już naprawdę nie wiem co wybrać.. :(
 
Cześć! Z tej dwójki zdecydowanie Nokia 8.
Nokia 8 to flagowiec, w dodatku z "czystym" Androidem, a konsultant klasycznie chce wcisnąć telefon klasy średniej-budżetowej.
Polecam nie słuchać Pana konsultanta - bo on poleca to, co ma polecać :P (taka jest ich praca - mają sprzedawać to, co z góry sieć im narzuci. P20 Lite to hit abonamentowy) :P
 
Nokia 8! Z całą pewnością jest lepsza ;)
Możesz ewentualnie honora 10 rozważyć jeśli jest w ofercie
 
Pan konsultant powiedział że p20l jest dobry, a Nokia napewno gorsza (nawet nie podałam modelu) xD
A polecacie coś innego zamiast nokii nie w abonamencie ???
 
HTC U11 jest fajnym i niedocenianym modelem w cenie tej Nokii ;)
 
Honor 10, Mi6, Galaxy S7, LG G6

Podaj wysokość abonamentu z tą Nokią i czy jakaś dopłata na start to będzie można powiedzieć czy ma sens :P
 
Jak nokia to bez abonamentu, w abonamencie konsultant z Orange chce mi dać Huawei p20 Lite uważając że jest lepszy od innych xP
 
Uciekaj z tej sieci :v
Polecam a2mobile 20 zł miesięcznie i masz wszystko, a telefonik sprawdź w rtv, mediaexpert, proline itp. :P
 
Jasne, że Nokię 8 bardziej się opłaca brać!
 
Dobra... Biorę Nokię 8, bo ma slot na karte SD i jacka i mi się podoba :) Nie wiem dlaczego, ale fajnie wygląda to logo Nokii - nie jak w Samsungu na środku, tylko po boku.
Dziękuje wszystkim za komentarze!
 
Jak nokia to bez abonamentu, w abonamencie konsultant z Orange chce mi dać Huawei p20 Lite uważając że jest lepszy od innych xP
Może jednak lepiej się zastanowić nad ofertą... Ten telefon kosztuje ok 1300 zł i można go kupić na raty w większości sklepów. W Orange masz umowę na 24 miesiące za 100zł z tym telefonem i abonamentem NO LIMIT. Prosty rachunek 2400. Czyli zostaje 1100 na opłaty abonamentowe. Jeśli masz taryfę Freedom2 w Premium Mobile to za 2 lata zapłacisz ok 600zł też NO LIMIT. Czyli pięć stów w kieszeni i możesz zmienić operatora kiedy tylko chcesz.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top