Jaki telefon do ok 1500-1650 zł? (czerwiec 2018)

MrsWiki

MrsWiki

Turysta
Witam, mam dylemat musze znale┼║─ç telefon do ok 1500-1650 z┼é i nie wiem jaki to wybra─ç. Zastanawia┼éam si─Ö nad Noki─ů 8, a konsultant Orange powiedzia┼é, ┼╝e poleca mi abonament z p20 lite - lepiej wzi─ů─ç Nokie 8 i abonament bez telefonu, czy p20 lite w abonamencie, czy inaczej? Licz─Ö na pomoc bo ju┼╝ naprawd─Ö nie wiem co wybra─ç.. :(

CNK

CNK

Zawsze Spoko!
Cze┼Ť─ç! Z tej dw├│jki zdecydowanie Nokia 8.
Nokia 8 to flagowiec, w dodatku z "czystym" Androidem, a konsultant klasycznie chce wcisn─ů─ç telefon klasy ┼Ťredniej-bud┼╝etowej.
Polecam nie s┼éucha─ç Pana konsultanta - bo on poleca to, co ma poleca─ç :P (taka jest ich praca - maj─ů sprzedawa─ç to, co z g├│ry sie─ç im narzuci. P20 Lite to hit abonamentowy) :P

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
Nokia 8! Z ca┼é─ů pewno┼Ťci─ů jest lepsza ;)
Mo┼╝esz ewentualnie honora 10 rozwa┼╝y─ç je┼Ťli jest w ofercie

MrsWiki

MrsWiki

Turysta
Pan konsultant powiedział że p20l jest dobry, a Nokia napewno gorsza (nawet nie podałam modelu) xD
A polecacie co┼Ť innego zamiast nokii nie w abonamencie ???

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
HTC U11 jest fajnym i niedocenianym modelem w cenie tej Nokii ;)

Raciborski

Raciborski

Forumowicz
Elitarny
Honor 10, Mi6, Galaxy S7, LG G6

Podaj wysoko┼Ť─ç abonamentu z t─ů Noki─ů i czy jaka┼Ť dop┼éata na start to b─Ödzie mo┼╝na powiedzie─ç czy ma sens :P

MrsWiki

MrsWiki

Turysta
Jak nokia to bez abonamentu, w abonamencie konsultant z Orange chce mi da─ç Huawei p20 Lite uwa┼╝aj─ůc ┼╝e jest lepszy od innych xP

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
Uciekaj z tej sieci :v
Polecam a2mobile 20 zł miesięcznie i masz wszystko, a telefonik sprawdź w rtv, mediaexpert, proline itp. :P

dexter992

dexter992

Moderator
GSMX Team
Jasne, że Nokię 8 bardziej się opłaca brać!

MrsWiki

MrsWiki

Turysta
Dobra... Bior─Ö Noki─Ö 8, bo ma slot na karte SD i jacka i mi si─Ö podoba :) Nie wiem dlaczego, ale fajnie wygl─ůda to logo Nokii - nie jak w Samsungu na ┼Ťrodku, tylko po boku.
Dzi─Ökuje wszystkim za komentarze!

Najtańsza Oferta

Najtańsza Oferta

Świeżak
Jak nokia to bez abonamentu, w abonamencie konsultant z Orange chce mi da─ç Huawei p20 Lite uwa┼╝aj─ůc ┼╝e jest lepszy od innych xP
Mo┼╝e jednak lepiej si─Ö zastanowi─ç nad ofert─ů... Ten telefon kosztuje ok 1300 z┼é i mo┼╝na go kupi─ç na raty w wi─Ökszo┼Ťci sklep├│w. W Orange masz umow─Ö na 24 miesi─ůce za 100z┼é z tym telefonem i abonamentem NO LIMIT. Prosty rachunek 2400. Czyli zostaje 1100 na op┼éaty abonamentowe. Je┼Ťli masz taryf─Ö Freedom2 w Premium Mobile to za 2 lata zap┼éacisz ok 600z┼é te┼╝ NO LIMIT. Czyli pi─Ö─ç st├│w w kieszeni i mo┼╝esz zmieni─ç operatora kiedy tylko chcesz.

Ostatnie posty