Jaki telefon do 700zł. Ekran Min 5,5" (maj 2O18)

Cześć, proszę o pomoc w wyborze telefonu do kwoty 700 zł.
Ekran minimum 5,5 cala.
Przeznaczenie: głównie do dzwonienia + facebook, sms, obsługa poczty e-mail i w zasadzie to tyle. Od czasu do czasu może jeszcze Mapy Google :)
 
W tej kwocie na pewno celuj w Xiaomi ?
Jak coś polecam xiaomi 5a plus. Fajne są też xiaomi m1 a1 i xiaomi redmi note 4x :)
 
xiaomi redmi note 4x:)
Redmi Note 4X to jest spoko opcja (moim zdaniem najlepszy wybór): potężna bateria, porządne bebechy, ładny wyświetlacz i bardzo dobre zdjęcia. Nad filmikami trochę mogli by popracować ale za poprzednie warianty w takiej cenie można im wybaczyć spokojnie ;)
 
z tym rozmiarem ekranu i w podanym przez Ciebie budżecie to jest jeszcze Samsung Galaxy j7, ale osobiście bardziej polecam Xiaomi Redmi Note 4X ;)
 
A jak może być coś minimalnie większego, jeśli tak to całkiem fajny jest Huawei Mate 10, posiada niewiele większy ekran 5.9 cala :P
 
a coś w tej cenie, ale z jako takim aparatem? Nie oczekuje cudów za tą cenę, ale być może jest jakiś telefon, który robi zdjęcia w lepszej jakości niż większość przeciętnych telefonów w tej cenie? :D
 
a coś w tej cenie, ale z jako takim aparatem? Nie oczekuje cudów za tą cenę, ale być może jest jakiś telefon, który robi zdjęcia w lepszej jakości od "kalkulatora"?
Nie sprecyzowałeś czy szukasz czegoś nowego, czy może być telefon używany :P

Z nowych telefonów to Mi A1 + GCam ➡️ dobry telefon, w dobrej cenie.
[GCam] complete Google camera (gcam) setup for Mi A1 for Rooted Users

Z używanych to szukałbym Samsunga Galaxy S6 jeśli zależy Ci na aparacie, jednak Samsungi cierpią na szybkopadającą baterie, więc bez powerbanka się nie obejdzie... Ze starszych modeli to Lumia 1020 robi bardzo dobre zdjęcia i lata za bezcen ;)
 
Lenovo Tab 2 A10-70L
Kupiłam w ciemno i sobie chwalę. Mam go od września i póki co nie mogę narzekać ?
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top