Jaki telefon do 700z艂. Ekran Min 5,5" (maj 2018)

• Thread starter szperak
  • Data rozpocz臋cia
szperak

szperak

Turysta
Cze艣膰, prosz臋 o pomoc w wyborze telefonu do kwoty 700 z艂.
Ekran minimum 5,5 cala.
Przeznaczenie: g艂贸wnie do dzwonienia + facebook, sms, obs艂uga poczty e-mail i w zasadzie to tyle. Od czasu do czasu mo偶e jeszcze Mapy Google :)

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
W tej kwocie na pewno celuj w Xiaomi 馃槉
Jak co艣 polecam xiaomi 5a plus. Fajne s膮 te偶 xiaomi m1 a1 i xiaomi redmi note 4x :)

CNK

CNK

Zawsze Spoko!
GSMX Team
Redmi Note 4X to jest spoko opcja (moim zdaniem najlepszy wyb贸r): pot臋偶na bateria, porz膮dne bebechy, 艂adny wy艣wietlacz i bardzo dobre zdj臋cia. Nad filmikami troch臋 mogli by popracowa膰 ale za poprzednie warianty w takiej cenie mo偶na im wybaczy膰 spokojnie ;)

dexter992

dexter992

Turysta
z tym rozmiarem ekranu i w podanym przez Ciebie bud偶ecie to jest jeszcze Samsung Galaxy j7, ale osobi艣cie bardziej polecam Xiaomi Redmi Note 4X ;)

werkaa

werkaa

Forumowicz
Elitarny
A jak mo偶e by膰 co艣 minimalnie wi臋kszego, je艣li tak to ca艂kiem fajny jest Huawei Mate 10, posiada niewiele wi臋kszy ekran 5.9 cala :P

G

grzesiek_bu

Turysta
a co艣 w tej cenie, ale z jako takim aparatem? Nie oczekuje cud贸w za t膮 cen臋, ale by膰 mo偶e jest jaki艣 telefon, kt贸ry robi zdj臋cia w lepszej jako艣ci ni偶 wi臋kszo艣膰 przeci臋tnych telefon贸w w tej cenie? :D

Raciborski

Raciborski

Forumowicz
Elitarny
a co艣 w tej cenie, ale z jako takim aparatem? Nie oczekuje cud贸w za t膮 cen臋, ale by膰 mo偶e jest jaki艣 telefon, kt贸ry robi zdj臋cia w lepszej jako艣ci od "kalkulatora"?
Nie sprecyzowa艂e艣 czy szukasz czego艣 nowego, czy mo偶e by膰 telefon u偶ywany :P

Z nowych telefon贸w to Mi A1 + GCam 鉃★笍 dobry telefon, w dobrej cenie.
[GCam] complete Google camera (gcam) setup for Mi A1 for Rooted Users

Z u偶ywanych to szuka艂bym Samsunga Galaxy S6 je艣li zale偶y Ci na aparacie, jednak Samsungi cierpi膮 na szybkopadaj膮c膮 baterie, wi臋c bez powerbanka si臋 nie obejdzie... Ze starszych modeli to Lumia 1020 robi bardzo dobre zdj臋cia i lata za bezcen ;)

J

joanna246

Turysta
Lenovo Tab 2 A10-70L
Kupi艂am w ciemno i sobie chwal臋. Mam go od wrze艣nia i p贸ki co nie mog臋 narzeka膰 馃榿

Ostatnie posty