Jaki tani smartfon?

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Brakuje mi androida i chciałbym ponownie mieć smartfona. Szukam telefonu w granicach 300 zł. Jaki najlepszy?
 
zte blade był ostatnio w RBM po 300zł, pewnie na allegro jest teraz tego wysyp
model ten nie jest zły, można się przyczepić do jakości wykonania ale za to ma duże wsparcie na xda

a z innych modeli... może galaxy mini 2? prezentuje się całkiem przyzwoicie jak na te pieniądze
300zł to niestety za mało na coś wypasionego ale wystarczy na "poprawnie" działającego androida

może dołóż ze 100zł i szukaj SE Live with walkman albo mini pro (sk17), wg. mnie te dwa modele są najlepszym wyborem jak na taki przedział cenowy
 
Jak wpadnie mi nagły przypływ gotówki to dołoże i kupię coś lepszego. Myslałem na galaxy ace używanym ale do niego te stówkę, ewentualnie trochę wiecej należałoby dołożyć :)
 
Matheo11 - myślę, że raczej nie opłaca się brać Galaxy Ace, w podobnej cenie masz lepsze telefony tzn. se live with walkman i se xperia mini pro sk17 wymienione przez Adeq. Jedyny plus dla ACE w porównaniu do tych SE to wielkość wyświetlacza, a tak to nic ciekawego. Ja na Twoim miejscu wziąłbym sk17 :)
 
Matheo , jeśli chodzi o smartfony, to w tym przedziale cenowym staraj się poszukać Xperii Mini Pro , do niedawna sam miałem ten telefon . Jeśli chodzi o porównanie do Ace to nawet nie ma o czym gadać, SE ma lepszy ekran (Bravia) jeśli piszesz dużo sms to powinna Cię jeszcze przekonać sprzętowa qwerty :) + "bebechy" Xperia sk17i > Ace
 
Matheo , jeśli chodzi o smartfony, to w tym przedziale cenowym staraj się poszukać Xperii Mini Pro , do niedawna sam miałem ten telefon . Jeśli chodzi o porównanie do Ace to nawet nie ma o czym gadać, SE ma lepszy ekran (Bravia) jeśli piszesz dużo sms to powinna Cię jeszcze przekonać sprzętowa qwerty :) + "bebechy" Xperia sk17i > Ace

Tylko, że jakość baterii nie powala... Dwa dni to max :/
 
Tylko w tym problem, że na xperie nawet tą używaną te 400 zł z hakiem trzeba wydać.
 
kupiłem w sobotę te xperie (sk17i) wiadomo że nie nową ;p tylko używaną, i telefon jest bardzo dobry, osobiście polecam, a i tak w ramach tego ile dałem to 370zł, a jest w idealnym stanie (folia na ekranie) zero rysek itp więc dałem bardzo tanio ;d
 
ooo, a można wiedzieć czy allegro, komis, znajomy czy w jaki sposób? :)
 
galaxy mini za ta cene dostaniesz ;)
 
Jak uciułasz jeszcze stówe to polecam Galaxy Gio. Bardzo fajny telefonik za te pieniądze
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top