Jaki operator na kartę do taniego Internetu?

Cześć!

Szukam operatora, w którym tanio będzie się dało korzystać z internetu (kilka GB miesięcznie) + jakieś odbieranie połączeń/sms.

Nie dzwonie z telefonu nigdzie, czasem jednak dzwoni do mnie kurier itp.
Jednak potrzebuje głównie Internetu do przeglądania stron Internetowych, emaila i komunikatora.

Abonament odpada. Szukam czegoś "na kartę" (prepaid).
Jakiego w tej chwili operatora wybrać? :)

Chodzi mi o jak najniższą cenę doładowania, która pozwoli na jak najwyższy transfer miesięczny, bo limit rzędu 1GB na pewno wykorzystam, więc dobrze byłoby jakby było go po prostu więcej.

Pozdrawiam serdecznie!
 
A nie możesz ogarnąć sobie na umowe jakiegoś modemu z play albo orange i za 20-30 zł na miecha masz spoko neta 4-5 mb/s
 
W domu mam Internet, szukam czegoś jedynie na wyjazdy, żeby nie tracić kontaktu ze światem gdy jestem poza domem - więc jak już pisałem - abonament odpada ;)
 
Może Virgin Mobile?

Za 19zł miesięcznie 2GB transferu w 4G LTE: Pakiet #pełenluz – taryfa w Virgin Mobile

Za 30zł obecnie 5GB, pełna oferta pod adresem: Najlepsza oferta na kartę – Virgin Mobile
 
Jeśli chodzi o Internet, to obecnie chyba najtańszy jest w LycaMobile - jednak nie wiem jak wygląda tam sprawa jakości usług (zasięg, jakość połączenia etc.)
Jednak jest to międzynarodowy operator, więc nie powinno być traficznie :P

Tutaj fajne porównanie ofert internetu mobilnego: Internet mobilny na kartę - porównanie - mobiRANK.pl ;)
Według przedstawionej tam tabeli za 7PLN mamy 2GB transferu przez miesiąc! :)
I co najlepsze, zawsze możemy dokupić więcej jeśli nam go zabraknie :P

Strona operatora LycaMobile z informacjami dotyczącymi pakietów Internetu znajduje się tutaj - chyba sam się skuszę ^_^
 
No okej, ale jak już przejdę do zamawiania karty LycaMobile (Free SIM | Lycamobile to którą opcję mam wybrać i czym one się różnią? Nie ma za wiele szczegółów.
Pierwsza to jakaś "Free SIM without credit", a druga to "Free SIM with a Top-up + Extra Free Credit". Czy w przypadku drugiej opcji są jakieś ukryte koszty? Korzysta w ogóle ktoś z tego egzotycznego operatora?
 
Jeśli nie będziesz wchodzić bezpośrednio z ich strony (przez co, podstrona z zamawianiem się nie tłumaczy), tylko wejdziesz bezpośrednio na adres: http://www.lycamobile.pl/po/free-sim-request (znalazłem w Google ;) ) to przejdziesz do polskiego formularza zamawiania karty. Nie ma tam co prawda już tego wyboru kart, no ale przynajmniej wszystko powinno być zrozumiałe :P
 
Polecam Internet z Aero2, darmowy jest ograniczony do prędkości pobierania 512 Kb/s i co godzine są do przepisania kody, ale za 5zł/miesiąc mamy super działający Internet LTE bez kodów captcha, limit danych to 3GB, mi to całkowicie wystarcza. A dla bardziej wymagających jest pakiet 30GB za 30zł miesięcznie.

Tutaj więcej info: https://sklep.aero2.pl/
 
Również polecam Aero2 jeśli komuś zależy wyłącznie na Internecie! Właśnie korzystam z darmowego pakietu testowego i działa świetnie. Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości to można aktywować na miesiąc za darmo pakiet 30GB: https://sklep.aero2.pl/pdf/RegulaminPromocjiPakietTestowyLTE.pdf

Póki co jestem zadowolony, ale myślę że później wystarczy mi to 3GB za 5zł/miesiąc :D
 
Ok, pierwszy miesiąc za mną, korzystając ile się da z Wi-Fi udało mi się prawie zmieścić w 3GB/miesiąc:
upload_2017-5-15_14-26-57.png


Tak więc da się za 5zł miesięcznie mieć Internet LTE :)
 
Nowy Plush - Pełny No Limit + 10GB + Socjal Media za 25zł.
Dodatkowo cenę można bez problemu obniżyć za pomocą promocji "5 doładowanie gratis".
W przypadku przeniesienia numeru pierwsze 3 miesiące są z rabatem 50%, więc płacimy 12,50zł ;)
 
Virgin Mobile - 29zł, nielimitowane, 10GB, albo a2mobile za 19 zł miesięcznie, bez limitu transferu :P
 
Również polecam a2mobile, niedawno przeszedłem i jest bardzo ok, limitu transferu nie ma, więc korzysta z pełnej szybkości LTE (jeśli jest ok zasięg). Haczyk tkwi w tym, że po wykorzystaniu większej ilości transferowanych danych włącza się lejek (ogranieczenie prędkości):

0-5 GB - brak ograniczeń;
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

upload_2017-9-25_11-10-52.png

https://a2mobile.pl/niewyczerpalny-internet

Nie mniej jednak, użytkując Internet codziennie dość często nie udało mi się jak dotąd przekroczyć tego 5GB/miesiąc.
w a2mobile dla każdego pakietu jest przyznany pakiet społecznościowy, dzięki czemu nie jest naliczana transmisja danych za facebooka, messengera i kilka innych aplikacji ;)
upload_2017-9-25_11-15-39.png

https://a2mobile.pl/pakiet-spolecznosciowy


zrobiłem zrzuty ekranu, bo nie wiem jak długo to potrwa, a nie chce mi się później tłumaczyć, że wprowadzam kogoś w błąd czy coś. Info które tutaj podaje jest aktualne na dzień dzisiejszy i nie dam sobie głowy uciąć, że aktualna promocja będzie trwała wiecznie :P
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top