Jaki operator na kart臋 do taniego Internetu?

• Thread starter VeterA
  • Data rozpocz臋cia
VeterA

VeterA

Turysta
Cze艣膰!

Szukam operatora, w kt贸rym tanio b臋dzie si臋 da艂o korzysta膰 z internetu (kilka GB miesi臋cznie) + jakie艣 odbieranie po艂膮cze艅/sms.

Nie dzwonie z telefonu nigdzie, czasem jednak dzwoni do mnie kurier itp.
Jednak potrzebuje g艂贸wnie Internetu do przegl膮dania stron Internetowych, emaila i komunikatora.

Abonament odpada. Szukam czego艣 "na kart臋" (prepaid).
Jakiego w tej chwili operatora wybra膰? :)

Chodzi mi o jak najni偶sz膮 cen臋 do艂adowania, kt贸ra pozwoli na jak najwy偶szy transfer miesi臋czny, bo limit rz臋du 1GB na pewno wykorzystam, wi臋c dobrze by艂oby jakby by艂o go po prostu wi臋cej.

Pozdrawiam serdecznie!

V

Vebilion

Turysta
A nie mo偶esz ogarn膮膰 sobie na umowe jakiego艣 modemu z play albo orange i za 20-30 z艂 na miecha masz spoko neta 4-5 mb/s

VeterA

VeterA

Turysta
W domu mam Internet, szukam czego艣 jedynie na wyjazdy, 偶eby nie traci膰 kontaktu ze 艣wiatem gdy jestem poza domem - wi臋c jak ju偶 pisa艂em - abonament odpada ;)

flying_dutchman

flying_dutchman

Turysta
Je艣li chodzi o Internet, to obecnie chyba najta艅szy jest w LycaMobile - jednak nie wiem jak wygl膮da tam sprawa jako艣ci us艂ug (zasi臋g, jako艣膰 po艂膮czenia etc.)
Jednak jest to mi臋dzynarodowy operator, wi臋c nie powinno by膰 traficznie :P

Tutaj fajne por贸wnanie ofert internetu mobilnego:
Nie masz uprawnie艅, aby zobaczy膰 ten link. Zaloguj si臋 lub zarejestruj
;)
Wed艂ug przedstawionej tam tabeli za 7PLN mamy 2GB transferu przez miesi膮c! :)
I co najlepsze, zawsze mo偶emy dokupi膰 wi臋cej je艣li nam go zabraknie :P

Strona operatora LycaMobile z informacjami dotycz膮cymi pakiet贸w Internetu znajduje si臋
- chyba sam si臋 skusz臋 ^_^

VeterA

VeterA

Turysta
No okej, ale jak ju偶 przejd臋 do zamawiania karty LycaMobile (
to kt贸r膮 opcj臋 mam wybra膰 i czym one si臋 r贸偶ni膮? Nie ma za wiele szczeg贸艂贸w.
Pierwsza to jaka艣 "Free SIM without credit", a druga to "Free SIM with a Top-up + Extra Free Credit". Czy w przypadku drugiej opcji s膮 jakie艣 ukryte koszty? Korzysta w og贸le kto艣 z tego egzotycznego operatora?

CNK

CNK

Zawsze Spoko!
GSMX Team
Je艣li nie b臋dziesz wchodzi膰 bezpo艣rednio z ich strony (przez co, podstrona z zamawianiem si臋 nie t艂umaczy), tylko wejdziesz bezpo艣rednio na adres:
(znalaz艂em w Google ;) ) to przejdziesz do polskiego formularza zamawiania karty. Nie ma tam co prawda ju偶 tego wyboru kart, no ale przynajmniej wszystko powinno by膰 zrozumia艂e :P

Czajo_PL

Czajo_PL

Turysta
Polecam Internet z Aero2, darmowy jest ograniczony do pr臋dko艣ci pobierania 512 Kb/s i co godzine s膮 do przepisania kody, ale za 5z艂/miesi膮c mamy super dzia艂aj膮cy Internet LTE bez kod贸w captcha, limit danych to 3GB, mi to ca艂kowicie wystarcza. A dla bardziej wymagaj膮cych jest pakiet 30GB za 30z艂 miesi臋cznie.

Tutaj wi臋cej info:

kamil79123

kamil79123

Turysta
R贸wnie偶 polecam Aero2 je艣li komu艣 zale偶y wy艂膮cznie na Internecie! W艂a艣nie korzystam z darmowego pakietu testowego i dzia艂a 艣wietnie. Jakby kto艣 mia艂 jakie艣 w膮tpliwo艣ci to mo偶na aktywowa膰 na miesi膮c za darmo pakiet 30GB:

P贸ki co jestem zadowolony, ale my艣l臋 偶e p贸藕niej wystarczy mi to 3GB za 5z艂/miesi膮c :D

CNK

CNK

Zawsze Spoko!
GSMX Team
Ok, pierwszy miesi膮c za mn膮, korzystaj膮c ile si臋 da z Wi-Fi uda艂o mi si臋 prawie zmie艣ci膰 w 3GB/miesi膮c:
 alt=

Tak wi臋c da si臋 za 5z艂 miesi臋cznie mie膰 Internet LTE :)

X-player01

X-player01

Turysta
Nowy Plush - Pe艂ny No Limit + 10GB + Socjal Media za 25z艂.
Dodatkowo cen臋 mo偶na bez problemu obni偶y膰 za pomoc膮 promocji "5 do艂adowanie gratis".
W przypadku przeniesienia numeru pierwsze 3 miesi膮ce s膮 z rabatem 50%, wi臋c p艂acimy 12,50z艂 ;)

Rockz

Rockz

Turysta
Virgin Mobile - 29z艂, nielimitowane, 10GB, albo a2mobile za 19 z艂 miesi臋cznie, bez limitu transferu :P

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
R贸wnie偶 polecam a2mobile, niedawno przeszed艂em i jest bardzo ok, limitu transferu nie ma, wi臋c korzysta z pe艂nej szybko艣ci LTE (je艣li jest ok zasi臋g). Haczyk tkwi w tym, 偶e po wykorzystaniu wi臋kszej ilo艣ci transferowanych danych w艂膮cza si臋 lejek (ogranieczenie pr臋dko艣ci):

0-5 GB - brak ogranicze艅;
5-10 GB - pr臋dko艣膰 max. 3 Mb/s
10-15 GB - pr臋dko艣膰 max. 1 Mb/s
powy偶ej 15 GB - pr臋dko艣膰 max. 512 kb/s

alt=

Nie mniej jednak, u偶ytkuj膮c Internet codziennie do艣膰 cz臋sto nie uda艂o mi si臋 jak dot膮d przekroczy膰 tego 5GB/miesi膮c.
w a2mobile dla ka偶dego pakietu jest przyznany pakiet spo艂eczno艣ciowy, dzi臋ki czemu nie jest naliczana transmisja danych za facebooka, messengera i kilka innych aplikacji ;)
 alt=

zrobi艂em zrzuty ekranu, bo nie wiem jak d艂ugo to potrwa, a nie chce mi si臋 p贸藕niej t艂umaczy膰, 偶e wprowadzam kogo艣 w b艂膮d czy co艣. Info kt贸re tutaj podaje jest aktualne na dzie艅 dzisiejszy i nie dam sobie g艂owy uci膮膰, 偶e aktualna promocja b臋dzie trwa艂a wiecznie :P