Jaką kartę microSDXC wybrać?

Cześć! Ceny markowych produktów są podobne, lecz pytanie do użytkowników: jaką firme z własnego doświadczenia polecacie? Kingston, SanDisk, Samsung, czy GoodRAM?

Zamierzam zakupić kartę pamięci microSDXC o pojemności 64GB do swojego Samsunga Galaxy S4.

Gdy używałem zwykłych kart SD do aparatu Kingston oferował dożywotnią gwarancję. Czy takie coś dalej istnieje w polityce tej firmy?

Pozdrawiam!
 
Ja używam pamięci Kingston, pendrivy mam z tej firmy, karty pamieci w aparacie oraz telefonie i nie narzekam. Z tego co przeczytałem na oficjalnej stronie Kingston gwarancja dożywotnia :)
 
Jeśli chodzi o możliwość reklamacji to z własnego doświadczenia polecam SanDisk, w najbliższym czasie postaram się opisać moją historię z kartą mikroSDXC od tej własnie firmy ;)
 
Jak chcesz zagłębić się w proces reklamacji produktów od SanDiska, to opisałem wszystko w temacie: Moja historia z kartą microSDXC 64GB od SanDisk-a | GSMX.CO - Twoje forum GSM

Nie wiem jak wyglądają teraz reklamację Kingstona (ostatnim produktem jaki reklamowałem od tego producenta była karta SD 1GB do aparatu cyfrowego, ale to było około 2006-2007 :D ) ale obsługa klienta w SanDisku działa na najwyższym poziomie :P
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top