Jaką apka do pogody z widżetem?

Hej! Jaką aplikację do pogody (razem z widżetem) polecacie? :)
Szukam czegoś ładnego wizualnie, ale żeby też sprawdzalność pogody była w miarę okej :D
 
Ja aktualnie używam Morecast,
 
Bez wigdetów, ale chyba najlepsza i mimo wszystko najczytelniejsza według mnie - Meteo ICM:
meteo-icm.jpg
 
Ja aktualnie używam Morecast,
Prognozy pogody Morecast są do dupy. Ich przewidywania mają się tak jak na sto procent masz 6w lotto. Ale podają cyfry po losowaniu. Czyli jak wystawisz nos za okno. Radar pogodowy w trybie przeszłym. Po prostu do dupy-wstydzić się powinni. Kiedyś używałem, ale już skasowałem tę apkę i nie polecam. Szkoda miejsca w pamięci urządzeń na takie gówno :P
 
Sama używam widżeta Google - jest przejrzysta i dokładna :)
 
Today Weather oraz Weather timeline
 
Apka radar pogodowy pokazuje chmury deszczowej i burzowe. Świetnie się to sprawdza
 
Pi**na pogoda :D
Pi-pogoda .jpg
 
Ja używam już od dłuższego czasu Accuweather: AccuWeather – Aplikacje na Androida w Google Play
 
Accuweather co jest w telefonach Huawei oryginalnie ;)
 
Accuwheater sprawdza się i ma swój widget :P
 
Weather Timeline oraz Today Weather - obie mają minimalistyczny wygląd, fajne widgety i możliwość wybrania dostawcy prognozy, co jest moim zdaniem kluczową sprawą. Weather Timeline, mimo że płatny, to warty każdej złotówki. Today Weather ma wersję darmową i płatna, ale na xda kiedyś wystarczyło napisać prośbę w temacie dotyczącym tej apki i autor dawał kod do sklepu play na full wersję :D
 
animowana tapeta z paskiem informacyjnym, na tapecie to, co za oknem z dokładnością różnie bywa
https://play.google.com/store/apps/details?id=yo.app&hl=pl
 
Wydaje mi się, że chyba najdokładniejsza jest Meteo która gamę bierze z IMiGW
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top