Jaką apka do pogody z widżetem?

• Thread starter Domczi
  • Data rozpoczęcia
Domczi

Domczi

Forumowicz
Elitarny
Hej! Jaką aplikację do pogody (razem z widżetem) polecacie? :)
Szukam czegoś ładnego wizualnie, ale żeby też sprawdzalność pogody była w miarę okej :D

Raciborski

Raciborski

Forumowicz
Elitarny
Bez wigdetów, ale chyba najlepsza i mimo wszystko najczytelniejsza według mnie - Meteo ICM:
meteo-icm.jpg

dexter992

dexter992

Moderator
GSMX Team
Prognozy pogody Morecast są do dupy. Ich przewidywania mają się tak jak na sto procent masz 6w lotto. Ale podają cyfry po losowaniu. Czyli jak wystawisz nos za okno. Radar pogodowy w trybie przeszłym. Po prostu do dupy-wstydzić się powinni. Kiedyś używałem, ale już skasowałem tę apkę i nie polecam. Szkoda miejsca w pamięci urządzeń na takie gówno :P

A

al16

Turysta
Apka radar pogodowy pokazuje chmury deszczowej i burzowe. Świetnie się to sprawdza

Khantastic

Khantastic

Turysta
Weather Timeline oraz Today Weather - obie mają minimalistyczny wygląd, fajne widgety i możliwość wybrania dostawcy prognozy, co jest moim zdaniem kluczową sprawą. Weather Timeline, mimo że płatny, to warty każdej złotówki. Today Weather ma wersję darmową i płatna, ale na xda kiedyś wystarczyło napisać prośbę w temacie dotyczącym tej apki i autor dawał kod do sklepu play na full wersję :D

kamil79123

kamil79123

Turysta
Wydaje mi się, że chyba najdokładniejsza jest Meteo która gamę bierze z IMiGW

Ostatnie posty