To że ma w nazwie mini to nie znaczy że jest mały :) Ja np aktualnie posiadam Samsunga galaxy mini i bardzo dobrze mi się z niego korzysta
To nic nie wnosi do tematu. A tak poza tym to radzę zmienić telefon w ustawieniach bo nadal jest "Avilla" , a co do tego Galaxy to za ile był i jaki Android?
 
Brałem ten telefon na abonament 50 zł to dopłaciłem 99 zł a co do androida to jest 2.1
 
To że ma w nazwie mini to nie znaczy że jest mały :) Ja np aktualnie posiadam Samsunga galaxy mini i bardzo dobrze mi się z niego korzysta
Jak się zestawi Xperie X10 i Xperie X10 mini to ta druga jest w porównaniu do tej pierwszej mała;) Nie wiem jak w Samsungu ale przy SE mini to poprostu mini;)
 
Jak się nawet zestawi X10 mini a X8 to jest różnica. X10 mini jest niewiele większa niż wyświetlacz w X8 (3")
 
A mógłbym prosić o fotki zrobione tym HTC?
 
Slider do bani zreszta widac to po tych media marketowych sztukach
 
Też widziałem ten telefon z rozwalonym sliderem po marketach, ale jak ktoś dba o telefon to nie powinno być większego problemu;)
 
najnowszy andek to 2.3.3, sense 2.1
sam używam tego telefonu i muszę powiedzieć, że klawiatura fiz. w smartphonie to rewelacja :) 800mhz spokojnie daje radę, ~512mb ramu również.
jego największą wadą jest waga: ok. 180g (wszystko w aluminium)...
 
świetny telefon, gdyby nie to że miałem okazję wziąć Desire HD za śmiesznie tanią cenę, wybrałbym Zetkę, a waga to zaleta :D Nie jakiś plastik tylko aluminium; unibody rządzi
 
Genialny smartfon, nie zamieniłbym się na nic w tym segmencie cenowym.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top