Cześć jak oceniacie HTC Desire Z? Prawdopodobnie na gwiazdkę zmienię telefon , chociaż tego do końca nie wiem , ale chciałbym wiedzieć jak go occeniacie.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
A Desire Z to był ten z klawiaturą wysuwaną? Bo mi się Desire mylą.
 
Z z klawą, HD trochę większy, S to najnowszy
 
A na jakim Andku pracuje? Chodzi mi o oryginalny , a nie samoróbki.
 
2.3 coś już chyba wydany, a 2.2 jest na 200%
 
mam ten telefon i u mnie pracuje na Andku 2.3.3;)
 
mam ten telefon i u mnie pracuje na Andku 2.3.3;)
Na oryginalnym? Jak się sprawuje?
 
System jest oryginalny, sprawuje sie super, ale telefon mógłby mieć troche więcej RAMu. Jeżeli chcesz Androida z qwerty to jest chyba najlepszy wybór. Jedyna wada tego telefonu to bateria. W pelni naladowana wytrzymuje u mnie 4-5h uzytkowania (mam na mysli prace non stop, czyli ekran cały czas jest podświetlony i system jest w pełni aktywny)
 
A przy słuchaniu muzyki są jakieś trzaski?
 
A przy słuchaniu muzyki są jakieś trzaski?
nie bardzo wiem o jakie trzaski chodzi, ja takowych nie dostrzegłem;)
 
nie bardzo wiem o jakie trzaski chodzi, ja takowych nie dostrzegłem;)

Takie jak np. w Spicy. Gdy na maksa włączysz.

I czy za 500 ileś tam złotych opłacało by się go wziąć w abonamencie? Bo sprzedałbym Spice i dołożył.
 
Nie wiem, zależy jeszcze jak duży abonament. Ja kupiłem go bez sieci. Do tego telefonu trzeba mieć dobry pakiet internetowy.
 
Nie wiem, zależy jeszcze jak duży abonament. Ja kupiłem go bez sieci. Do tego telefonu trzeba mieć dobry pakiet internetowy.

49 zł. I telefon raczej będzie taniej bo będzie przedłużony abonament. A ja mam kartę w Red Bull-u to mam pakiet 1 GB , i jak już wykorzystam to po prostu obniżają prędkość , a kasa nie leci :D
 
No to nawet nie tak źle. 1GB to dość nawet. Jeżeli chodzi o telefon to warto, a jeśli chodzi o cenę to nie wiem, ja od początku mam ofertę na kartę, więc nie wiem jak to jest z cenami czy to się opłaca. Może ktoś inny wypowie się na temat ceny.
 
Z za ile ty kupiłeś i kiedy?
 
1200zł przez te wakacje
 
Myślałem też nad Xperią X10 mini pro , ale HTC to chyba będzie lepszy wybór. Jak sądzicie?
 
Xperia X10 mini pro jak sama nazwa wskazuje jest mini;) moim zdaniem źle się będzie używać ten telefon, mały ekran i wogóle...
 
To że ma w nazwie mini to nie znaczy że jest mały :) Ja np aktualnie posiadam Samsunga galaxy mini i bardzo dobrze mi się z niego korzysta
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top