Jak nagrywać teledyski na płytę DVD aby miała ona format DVD-Video?

Cześć Wam! Mam w samochodzie odtwarzacz JVC, który "czyta" filmy DVD, jednak nie ma kodeków do MP4 i AVI.

Czy jest jakiś sposób, abym zbiór klipów mógł nagrać jako normalny film DVD? Czym przekonwertować teledyski? Chciałbym by można je było otwierać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD tak samo jak zwykłe filmy.

Pozdro!
 
Może jakimś programem, z tworzeniem menu DVD dało by się nagrać taką płytę. Może DVDStyler?
 
Polecam ConvertXtoDVD 5 - sam używam, wersja demo posiada pełną funkcjonalność programu przez 7 dni.
W programie możesz przekonwertować każdy format do DVD Video, dodatkowo można się pobawić i ustawić menu (wiele motywów do wyboru). Ogólnie sporo bajerów, wszystko w jednym programie.

Mój RNS510 od Volkswagena też otwiera filmy wyłącznie na DVD więc programik sprawdziłem już na samochodowym radiu od Continentala ;)
Tak to wygląda u mnie:
:P


Ja wrzucam bez menu, wtedy nie mam problemu z tym, że po zakończeniu wraca do menu startowego. Przewijanie poprzedni/następny działa i to mi wystarcza, na początku bawiłem się z menu (program ma nawet opcje menu dla teledysków), jednak nie zawsze dobrze to działało na samochodowym DVD, zdarzało się, że po zakończeniu 1 klipu otwierał się widok menu zamiast kolejnego klipu..
 

Załączniki

ŁOOOOO, zajebiście!
Dzięki za nazwę progsa, teraz tylko trzeba będzie znaleźć jakąś wersję zwitaminizowaną, pobrałem wcześniej czwórkę FULL, ale coś się zacinała przy konwersji. Wersji 5 VSO nie sprawdzałem wcześniej, ale już za chwilę ją zainstaluję :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
tepig Rap 68 Odpowiedzi
S Nokia 6 Odpowiedzi
M Rap 2 Odpowiedzi
Top