Witam ostatnio gdy chciałem włączyć ip wyskoczylo mi logo IP i pod nim pasek niestety pasek nie doszedl nawet do srodka i sie zawiesił i tak cały czas nie wiem co mam zrobić . Na ip sie nieznam mam ip 3gs bez simlocka
 
Spróbuj przez kabel zresetować jego ustawienia lub Wprowadź w tryb Recovery/DFU i zrób restore przez iTunes - bez wskazywania jakiegokolwiek custom software. Potem JB i ewentualnie unlock ultrasn0w.
 
wesla619 Ty masz simlocka, nie instaluj żadnego normalnego firmware bo będziesz musiał płacić za zdjęcie simlocka!!!

Pewnie robiłeś to co Ci powiedziałem i Ci się nie udało?
Spróbuj jeszcze raz uruchomić, długo czekałeś na uruchomienie?
Spróbuj tak:

Zrób w Sn0wbreeze soft przez opcję baseband preservation mode i wgraj go z shift+odtwórz. Kurde ale to będzie bez sensu bo nie będziesz mógł go aktywować. Weź jeszcze raz spróbuj wgrać softa jak wcześniej Ci powiedziałem i spróbuj uruchomić.


IGoR1991 jak wgra czyste 6.1 to będzie musiał zrobić BB update do 6.15.00 i straci GPS'a. Musi zrobić bez update bb bo ma 5.13.04 czyli ostatni obsługiwany przez Ultrasn0w.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
nodi ja mam bez simlocka bo wszystkie karty wloze i czyta ale niemoge zrobic dfu bo mi nie dziala guzik POWER ... nawet go zablokowac nie moglem a IP calyczas pokazuje mi logo i ten zaciety pasek ... w it widzi go ale gdy chcialem przywrocik kopie to wyszedl mi błąd ..
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top