Instalowanie na Windows Mobile (instalacja scrackowanych gier i programów na WM)

Temat w 'Poradnia i dyskusje Windows Mobile' rozpoczęty przez CNK, 11.01.2009.

 1. CNK

  CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

  Dołączył:
  18.06.2005
  wiadomości:
  6,378
  Otrzymane lajki:
  960
  Jako że zamieszczam tu tylko pełne wersje gier i programów na WM pozwoliłem sobie o napisanie krótkiego FAQ. Pomijam fakt iż czasem można od od razu zainstalować pełny program bez klucza i cracka bo z tym akurat nie ma problemu.

  Są dwie opcje instalowania pełnych scrackowanych wersji gier:

  1) Instalacja gry i aktywowanie przy pomocy klucza.

  W tym wypadku do gry mamy dołączony numer seryjny, bądź program generujący klucze (keygen), który uruchamiamy na naszym PC. W większości keygenów należy wpisać nazwę, a program utworzy nam nasz klucz. Jako nazwę należy wpisywać zawsze tą samą nazwę, którą mamy wpisaną w "Informacjach o właścicielu" (Start/Ustawienia/Informacje o właścicielu). Nazwa właściciela nie powinna być za długa, ani składać się z kilku wyrazów, bo nie wszystkie keygeny wtedy działają.


  Pakiet redystrybucyjny Microsoft .NET Framework wersja 2.0 (x86) instaluje moduł wykonawczy .NET Framework i pliki pokrewne wymagane do uruchamiania aplikacji opartych na architekturze .NET Framework v2.0.

  Wymagania: Windows 2000 Service Pack 3; Windows 98; Windows 98 Second Edition; Windows ME; Windows Server 2003; Windows XP Service Pack 2

  • Generatory stworzone przez grupę Hight Society, rozpoznawalne po charakterystycznej ikonce HS:
  iegk6e.jpg
  mogą nie działać od razu na każdym systemie. Do poprawnego działania wymagają zmiany trybu zgodności (np. w Win XP klikamy prawym przyciskiem myszy na plik, wybieramy menu Właściwości, zakładkę Zgodność i wybieramy opcję: Windows NT 4.0 (SP5) jak na poniższym screenie.
  30ccfme.jpg
  2) Instalacja gry i podmiana pliku gry/programu.

  Tutaj posługujemy się tzw. crackiem, czyli plikiem dzięki któremu nadpisując program demonstracyjny możemy się cieszyć z pełnej wersji programu. Drugi plik .exe jest zazwyczaj w folderze "ᴄʀᴀᴄᴋ". Należy go skopiować do tego katalogu, w którym zainstalowaliśmy dany program.
   

  Załączone pliki:

  Ostatnio edytowany: 01.05.2009
 2. by ukryć wszystkie reklamy.
 3. CNK

  CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

  Dołączył:
  18.06.2005
  wiadomości:
  6,378
  Otrzymane lajki:
  960
  Ogólnie o instalacji jakichkolwiek plików na WM:

  Możliwe sposoby (zależne od programu/gry):

  1) folder z plikami .dat, .exe, .lua itd. - folder kopiujemy od razu na PPC (np. gra Stratagus)

  2) plik .exe - uruchamiamy na PC, gdy mamy do niego podłączony nasz PPC, a w Active Sync lub Windows Vista Mobile Center widnieje status: "Podłączony". Większość softu wykorzystuje tą formę instalacji.

  W nielicznych przypadkach plik .exe należy wrzucić od razu na PPC (np. gra Rayman Ultimate, czy program Total Commander)

  3) plik .cab - jest to instalka gry/programu.
  a) tradycyjna metoda - wrzucamy do PPC (do pamięci telefonu lub na kartę) i odpalamy.

  b) instalujemy dodatkiem ALL PPC CABviaActiveSync 1.5 - GSMX.pl Forum - Wszystko do Twojej komórki za DARMO z poziomu PC tak jak pliki .exe w pkt. 2.​
   
  Ostatnio edytowany: 20.03.2017

Poleć tę stronę