Witam mam problem. Od wczoraj posiadam Xperie X10.. Sciagnalem gre FIFA 10 i przy probie instalacji programem AppInstaler wyskakuje blad "FIFA 10 could not bed installed on this phone.". I tak jest z wiekszoscia gier :( Co powinienem zrobic? Dziekuje za pomoc.
 
Najprawdopodobniej jest to problem spowodowany wersją systemu na twoim telefonie. Jakiego masz Androida?
 
Albo pomylił się i ściągnął aplikację na inne telefony.
 
Albo pomylił się i ściągnął aplikację na inne telefony.
Wtedy AppInstaler nie znalazłby tego pliku i nie próbował instalować...
 
Mam Androida 2.1. Wczoraj zrobilem Update'a ;)
 
Nie znam się za dobrze Akro, ale chodzi mi o inne andki.
 
Jest mi ktoś w stanie pomóc ? ;)
 
Hmm.. dziwna sprawa. Spróbuj ściągnąć z marketu Astro File Manger oraz wypróbować aplikacje z naszego forum. Są one zwykle sprawdzone i powinny działać.
 
Android to android... ten jest najnowszy więc wszystko powinno śmigać... może to być spowodowane tym, że nie zaznaczyłeś w opcjach fona, żeby instalował także aplikacje spoza ANDROID MARKET'u.

[tlo] Szczerze mówiąc 2.1 nie jest najnowszy, dostępny jest już 2.2, przedstawiony 2.3 a chyba nawet 3.0 (dla tabletów) ;] //Howk[/tlo]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Zaznaczone mam już dawno.. Ale najgorsze jest to, że np. Need for speed Shift mi sie zainstalowal a z fifa czy czyms innym to nie masz szans niestety :(
 
to zalezy od androida. fifa musi bys w wersji na twojego androida
 
1 Skąd ściągnąłeś grę ?
2 w ustawieniach wejdź w aplikacje i sprawdź czy masz zaznaczone "nieznane źródła", jeżeli nie to zaznacz i zainstaluj co tylko chcesz :D
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top