Ile cali ma Twoja nawigacja samochodowa?

Ile cali ma Twoja nawigacja samochodowa?

  • 2,8"

    Głosów: 0 0.0%
  • 3,5"

    Głosów: 0 0.0%
  • 4,7"

    Głosów: 0 0.0%
  • 6"

    Głosów: 0 0.0%
  • 7"

    Głosów: 0 0.0%
  • inną

    Głosów: 0 0.0%

  • Ilość głosujących
    6
Ankieta dla tych, którzy korzystają z nawigacji GPS w samochodzie.
W temacie możecie też pisać opinie na temat wielkości matrycy w nawigacji, która Waszym zdaniem jest najbardziej odpowiednia, a która nie spisuje się zbyt dobrze.
 
Ja używam nawigacji w x8, trochę za mało te 3" moim zdaniem, nawet w trybie landscape tata mówi, że mało widać na ekranie
 
ja się przymierzam do czegoś, ale ogólnie to z dobrych firm mało jest urządzeń z WinCE, wybór więc ogranicza się zazwyczaj do 4,3" lub 5", największa jaka jest obecnie to 7", no ale większy wybór jest już z tych 6-cio calówek.

Na pewnym forum o nawigacji czytałem jednak, że w tych większych są znów problemy z wyświetlaniem elementów i trzeba połowę powyłączać - bo ten sam procek nie jest w stanie wyrobić z wyświetlaniem w AutoMapie tylu elementów na 7" co na 4,3"...

Z nawigacji GPS jakichś konkretnych firm znalazłem tylko: Clarion, JVC i Becker. Na allegro jest jeszcze jakiś Blow, który nie jest najtańszy i w wielu urządzeniach jest od razu kamerka wsteczna, którą można wykorzystać, tylko nie mam póki co przekonania do tej firmy..
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top