IGoR1991 - Trochę bliżej GT #02

Cześć :!: Jak już zauważyliście CNK założył taki temat jako pierwszy. Ja zakładam go jako drugi ze względu na nowy projekt naszego Forum GT - trochę bliżej.

W tym temacie możecie zadawać mi wszelakie pytania dotyczące mojej osoby !
Miłej zabawy
 
Coś inni wstydzą się pisać, więc ja zacznę:

1. Jak zaczęła się Twoja przygoda z GSMX i z jakich powodów zacząłeś się tu udzielać?

2. Ulubiony gatunek filmów? Top5 Twoich filmów to..?

3. Co byś chciał zmienić na GSMX?

4. Pisałeś wiele razy, że pracujesz w Straży Pożarnej. Jak Ci się tam pracuje? Też robicie tam takie częste imprezy jak w OSP? :piwko:

5. Co robisz w wolnym czasie poza pracą?

6. Sądząc po tym, że lubisz mieć zapas mocy i duży silnik lubisz szybką jazdę? O ile średnio przekraczasz dozwolony limit prędkości na ulicy? ^^
 
1. Jak zaczęła się Twoja przygoda z GSMX i z jakich powodów zacząłeś się tu udzielać?

2. Ulubiony gatunek filmów? Top5 Twoich filmów to..?

3. Co byś chciał zmienić na GSMX?

4. Pisałeś wiele razy, że pracujesz w Straży Pożarnej. Jak Ci się tam pracuje? Też robicie tam takie częste imprezy jak w OSP? :piwko:

5. Co robisz w wolnym czasie poza pracą?

6. Sądząc po tym, że lubisz mieć zapas mocy i duży silnik lubisz szybką jazdę? O ile średnio przekraczasz dozwolony limit prędkości na ulicy? ^^
1.Zakupiłem telefon z Androidem i szukałem aplikacji xD
2.Filmy Akcji , Nie mam TOP 5
3.Może wygląd skina
4.A może być nie narzekam
5.kobieta , imprezy , GSMX
6.Tak lubię i to bardzo , a średnio hmm o ~50 - 80
 
6.Tak lubię i to bardzo , a średnio hmm o ~50 - 80
Czyli podobnie jak ja z o wiele mniejszym silnikiem, a więc spoko ^^
 
No wiesz nie mogę też przesadzać bo jestem kierowcą w Straży ... A to masz dodatkowe pieniądze do wynagrodzenia ...
 
Inicjatywa ma przybliżyć użytkownikom osoby z GSMX, więc wydaje mi się, że gdy zadam pytanie niezwiązane z forum to nie zgrzeszę ;)

Ze względu na pracę ile godzin tygodniowo przeznaczasz na trzymanie formy fizycznej? :]
 
Od 12h do 18h
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top