Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Tak jak w temacie , co sadzicie o Tych dwóch Telefonach ?
 
Jeżeli chodzi o wyświetlacz to HTC ma większą rozdzielczosc od Samsunga co wpływa na wyświetlanie większej ilości strony w internecie, ale ma SLCD, który jest gorszy od Super AMOLED Galaxy S2. Oba mają dwurdzeniowe procesory 1.2 oraz takie same przekątne wyświetlacza 4.3. W przypadku baterii to lepszy jest Samsung Galaxy S2 (1650 mAh) do tego oszczędniejszy wyświetlacz, HTC sesnation (1520mAh). Oba nagrywają w Full HD, mają po 8mpix. HTC ma 2 diody, a S2 ma 1 diodę. Pamięc wbudowana w samsungu to 16/32GB a w HTC tylko 1GB (oba mogą miec karte pamieci do 32GB).

Ja sądzę, że wybrałbym Samsunga Galaxy S2 - większa pamięc, bateria, lepszy wyświetlacz no i nigdy nie miałem htc więc bardziej jestem do Samsungów przyzwyczajony.
 
mimo zalet HTC Sense również brałbym samsunga. Z SAMOLEDEM miałem styczność w Galaxy S, w SGSII został on ulepszony i domyślam się że został całkowicie pozbawiony wad. Do tego 1GB RAM (sensation ma 768 bodajże + HTC Sense 3.0 które też je swoje...). No i w sensation ostatnio wykrywają same wady oraz słyszałem że wychodzi na niego coraz więcej wirusów i innego dziadostwa.
 
Polecam Galaxy S 2 ponieważ posiada on dodatkowo lepszy procesor w architekturze Cortex A9
natomiast HTC dalej montuje podkręcone Cortexy A8 starej generacji i to tak naprawdę "zespawane" Snapdragony. Na próbował bym dorwać wersję z procesorem Tegra 2 od Nvidii ponieważ jest wydajniejszy a procesor Exynos dostępny w polskiej wersji kłóci się z niektórymi grami :)
 
Ostatnio edytowany:
no i to jest właśnie problem że gry pisane są na tegre 2 a potem przerabiane na exynos'a i trzeba czekać na odpowiedniki pod to GPU które niby wydajnościowo wypada gorzej od tegry
 
Na razie może gorzej wypada, ale Tegra ma już za sobą kilka wydań sterowników, Exynos jeszcze nie ma dopracowanych sterów.
 
Polecam htc

Osobiście polecam htc sensation, oprócz wyświetlacza, działa na procesorze dwurdzeniowym 1,2GHz o dobrych parametrach, jedynym mankamentem może być żywotność baterii, ale tę sprawę rozwinę po dłuższym testowaniu.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
zdecydowanie samsung ze względu na wyświetlacz, niestety htc odpuścił tę część, a z mojego punktu widzenia jest kluczowa.
 
Zdecydowanie HTC Sensation. On jest nie do zakatowania. Samsung z systemem Andoid też świetnie współgra, ale wszyscy wiemy, że jeśli Android - to HTC :)
 
Bierz S2. Nie żebym go faworyzował, czy coś, ale jest po prostu lepszy. Lepszy ekran, tj. Super Amoled +, więcej RAMu, bateria dłużej trzyma i jest łatwiejszy w obsłudze :). HTC ma lepszą obudowę. Samsung wydaje się, jakby był z porcelany, tz. jak zleci to się rozleci :D. Na szczęście tak nie jest. S2 ma na dodatek świetną tylną klapkę, bardzo wyginaną. Ogólnie to są 2 świetne telefony, ale na twoim miejscu wziął bym S2.
 
Za Samsungiem Galaxy S II przemawia bardzo dobrej jakości ekran Super Amoled,czego nie doświadczysz w HTC. Poza tym wizualnie o wiele lepiej mi się podoba,elegancki i solidny telefon.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
K Jaki telefon wybrać? 5 Odpowiedzi
S HTC 0 Odpowiedzi
W HTC 5 Odpowiedzi
B Jaką kartę pamięci wybrać? 1 Odpowiedzi
B Baterie 0 Odpowiedzi
Top