Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Co sądzicie o tym modelu HTC , opłaca się go kupić , telefon ma służyć do dzwonienia ;p , do internetu , i trochę do wszystkiego , myślę że jest to dobry wybór lecz nie wiem czy te 65k kolorów będzie źle wyglądało , czekam na wasze zdanie .
 
Telefon jest bardzo dobry, posiada dobry system operacyjny WM 6.1 Pro , duży wyświetlacz , tylko właśnie z tym , że ma mało kolorów...

Touch Diamond jest nieprzyjemnie kanciasty, tylna "kryształowa" klapka wcale nie wygląda szczególnie ładnie .
 
Telefon jest bardzo dobry, posiada dobry system operacyjny WM 6.1 Pro
Oczywiście wersję systemu możesz zmienić, np. na WM 6.5

duży wyświetlacz , tylko właśnie z tym , że ma mało kolorów...
Hmm, ekran 2,8'' to moim zdaniem zbyt mały jak na telefon dotykowy. Ale, że jest on na WM więc posiada rysik, który ułatwi kontrolowanie telefonem.

Co do kolorów to uwierz, że tego bardzo nie widać.

Na allegro HTC Diamond kupisz już za max. 600 zł. Myślę, że jak fon Ci odpowiada to śmiało kupuj, ale możesz się też zastanowić nad innymi modelami :D
 
aha ;d a jaki on posiada wyświetlacz ( w sensie VGA czy coś w tym stylu)?
 
Kod:
Wyświetlacz:
Kolorowy / TFT
64k kolorów
480 x 640 px (2,8'')
Więcej informacji możesz sprawdzić tutaj :arrow: HTC Touch Diamond - Specyfikacja telefonu :: mGSM
 
hej, mialem ten telefon przez 2 miesiace, potem zmienilem na Touch Pro (MDA VARIO IV) czyli mam prawie to samo tylko ze z QWERTY... Diamond jest OK ekran 2,8" to moze ciut malo, ale rysik pomaga, ma WM, szybki procesor (528 Mhz) dla mnie byl spoko...
 
Hmm, ekran 2,8'' to moim zdaniem zbyt mały jak na telefon dotykowy. Ale, że jest on na WM więc posiada rysik, który ułatwi kontrolowanie telefonem.
To już zależy od zainstalowanych nakładek, dzięki SPB Shell Mobile można spokojnie obsługiwać palcem na 2,8" QVGA ;)

Co do kolorów to uwierz, że tego bardzo nie widać.
dokładnie, dlatego nie mogę się zgodzić z Matheo, bo różnica jest niezauważalna, można to jedynie uwidzieć na dużych gradientach :P
Wystarczająco do oglądania zdjęć, filmów, czy przeglądania stron internetowych.

Co do WM 6.5 to nie jest to taki cud-miód jak wygląda, zresztą wygląd to nie wszystko ;) BTW. jak oficjalnie nie wyszedł pod dany model PPC WM 6.5 to będzie to jedynie przeróbka innego ROMu... :P
 
Po własnych doświadczeniach z Touch Pro powiem, że jeden z minusów Diamonda bądź Touch Pro to mały ekran, lecz przy pisaniu sms z wykorzystaniem klawiatury ekranowej.

Niewątpliwą zaletą jest możliwość korzystania z usług prawdziwej nawigacji (AutoMapa, iGo, itd.).
 
Dołączam się do opisu powyżej, mały ekranik nie ułatwia pisania smsów palcem, ale rysik bardzo ułatwia życie. Poza tym telefonik bardzo miło sie sprawuje, mała wielkość jest pożyteczna, WM 6.1 pozwala na niesamowite wręcz zmiany :)
Ale ten przeklęty orange menu :P
 
Witam jak dla mnie to orange menu to nie klopot mozna go wylaczyc a wgrac spb mobile shell o wiele bardziej przyjazne menu :-)
 
Mam obecnie HTC Touch Diamond i powiem, że jak na telefon który używasz głownie do odbierania poczty, przeglądania stron www, dzwonienia i pisania, to telefon jest w sam raz, mały i na dodatek bardzo ładny wygląd.
Ale jeżeli chcesz sobie pograć w coś ciekawszego, to nie polecam tego telefonu takich osobom. Do muzyki i filmów też nie jest za bardzo dobry, ale oczywiście wszystko działa jak należy.

Telefon głównie dla osób dla których liczy się funkcjonalność, wygląd zewnętrzny i rozmiary.

Pozdrawiam.
 
telefonik warty polecenia ma duzo zalet jego jedyna wada jest chyba bateria
 
Średnia bateria, i czasami zamula, ale to twój wybór. Ja bym brał, a tak wiem z tego, że kolega dał się pobawić tym.
 
sam mialem HTC DIAMONDa i nie zaluje, switny telefon, duzo bajerow, a bateria zawsze bedzie slaba przy dosc duzym dotykowym ekranie, systemie operacyjnym i procesorze o przyzwoitej mocy (520 MHz)
 
Jest to bardzo dobry telefon bo mialem go jakis czas i ma wiele mozliwosci.Polecam go wszystkim
 
Polecam HTC Touch Diamond

jeśli chodzi o fajny i w miarę zacny telefon to polecam HTC Touch Diamond, dotykowy ekran, nawigacja, sporo opcji ma, jest w miarę nie drogi, jedyna wada tego telefonu to dość słaba bateria na full uzytkowaniu może jeden dzień potrzyma, wadą może być też choć niekoniecznie Windows na telefonie ale osobiscie polecam telefon
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top