Witam
Mam taki problem że nie mogę połączyć telefonu z komputerem.
Problem jest tego typu że podłączam telefon do komputera a on go niewidzi.
Problem jest także z programem Active sync gdzie chcę go zainstalować to wyskakuję błąd że
,,Ten program został zablokowany z powodu problemów ze zgodnością.
Zainstalowałem program Centrum obsługi urządzeń z systemem windows ale telefonu nie widzi.

Czekam na pomoc ;)
Pozdrawiam
 
W ogóle go nie widzi? Nie szuka sterowników? Może kabel masz do niczego.
 
no w ogóle go nie widzi a kable ma jeden dzień
 
Wiesz co to że kabel ma jeden dzień to nic nie znaczy. Uszkodzony kablem możesz już kupić w sklepie i nawet o tym nie będziesz wiedzieć... Moim zdaniem to jest wina kabelka ;)
 
ale jak podłączę telefon do laptopa to telefon się ładuje tylko komputer go nie wykrywa nic a nic
 
Hmm Proponuję ci zobaczyć : > Mój Komputer > Właściwości > Menedżer Urządzeń.
Zobacz tam czy są jakieś żółte znaki zapytania... Jeśli tak to nie masz sterowników.
 
no jest nieznane urządzenie szukałem także sterowników ale nigdzie nie mogłem ich wyszukać aa jeszcze na laptopie mam win 7 a z tego co mi wiadomo Activesync działa tylko na xp ;/
 
No to możliwe że to jest wina tego że system nie obsługuje twojego urządzenia. Sterowniki znajdziesz na stronie producenta
 
niestety ale na stronie producenta nie znalazłem sterowników...
 
Wiesz co sterowniki na 100% znajdziesz chyba że nie wydali sterowników dla Win7
 
Najlepiej odinstaluj wszystko co do tej pory zainstalowales, lacznie ze sterownikami jesli jakies sa i podlacz mda, reszte zrobi W7 za ciebie, sciagnie co mu potrzeba i zainstaluje.
 
szukam sterowników jakichkolwiek pod telefon od dwóch dni i nie umiem znalesc jak by ktoś mógł dać linka do sterowników to był bym bardzo wdzięczny
 
nikt nie jest w stanie mi pomóc ?
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top