hostingi plików

który według was jest najlepszy?
(pytam bo nie wiem na który uploadować)
Odpowiedzi proszę uzasadniać...
 
4shared.com (max 4GB - jeden plik max 100MB)
ZALETY:
jest ok, masz fajny panelik, program do uploadu, po wrzuceniu można przenosić pliki po folderach, zmieniać nazwy itp. - można nawet ustawić motyw strony z downloadem, można udostępniać pojedyncze foldery itp.


WADY:
trzeba czekać parę sek. zanim możemy kliknąć 'download', jeśli wrzucasz coś w oryginalnej nazwie, a jakiś noob zamiast kliknąć download zgłosi ten plik, to ląduje on od razu do folderu 'Abuse' (można go później skopiować, oryginalny skasować, a kopię przenieść do folderu), jednak zaleca się zmieniania nazw poważniejszych plików na tym serwerze. Oprócz tego trzeba się też liczyć że na domyślnych opcjach nasze pliki widoczne są w wyszukiwarce.



Odsiebie.com (jeden plik max 100MB)
ZALETY:
polski serwer (duży download), możliwość tworzenia katalogów, też można wybierać które pliki są prywatne, a które dostępne dla wszystkich na naszym profilu


WADY:
czasem do większych plików trzeba przepisać token, gdy wrzucamy dużo partów istnieje duże prawdopodobieństwo że parę z nich zniknie i zamiast downloadu będzie widoczna strona z komunikatem, że "spalił im się dysk w grudniu 2O08"
:)
 
Polecam tez hosting humyo.com dlaczego?

Darmowy hosting plików

  • 10Gb przestrzeń dyskowa
  • Szybkie wrzucanie plików
  • Drag & Drop Upload (Przeciąganie plików w wybrane miejsce prosto z eksploratora Windows'a/Linux'a
  • Upload 100mb/s Download 200mb/s (Zależy kto jakie ma łącze ;))
  • Płynnie chodzi strona
  • Udostępnianie: Dla wszystkich, Dla znajomych,
  • Edycja plików na stronie www
  • Możliwość zainstalowania wirtualnego dysku na komputerze. Tam co wrzucimy będzie wysyłane na stronę ;)
  • Nieograniczony transfer plików
  • Ładny wygląd strony ^^

Opis by Sub-Sero ;)


http://forum.gsmx.pl/21816/humyo-com-hosting-plikow.html
 
Ostatnio edytowany:
Polecam RapidShark.
+prosta obsługa
+pliki do 100Mb
+zarejestrowany pliki do 400Mb
+premium pliki do 800Mb
+prosty wygląd
+dobry transfer
+ 1 TB przestrzeni dyskowej dla użytkowników Premium !
+Możliwość zarabiania
 
Ostatnio edytowany:
ja polecam eSnips

Dane o serwerze:
limit wielkości 1-ego pliku: 100mb (plik .zip lub .rar) ograniczony do 50mb
czas przetrzymywania na serwerze: nieograniczony
transfer: nieograniczony

sprawdźcie sami!

5GB of free space to upload and share your files, photos, videos and music - eSnips.com
 
a co sądzicie o tym?



Czym jest Megaupload?

Megaupload to wiodący usługodawca hostingu online. Oferujemy darmowe i tanie usługi przechowywania plików oraz wyszukane narzędzia służące do przesyłania i ściągania danych. Osoby ściągające twoje pliki nagradzają cię punktami nagród, które możesz wymienić na konta premium lub pieniądze.
Kto korzysta z Megaupload?

Wszyscy. Miliony osób z 250 krajów. Studenci, profesjonaliści, ludzie biznesu, matki, ojcowie, lekarze, hydraulicy, sprzedawcy ubezpieczeniowi, agenci nieruchomości, wszyscy.
Czemu korzystać z Megaupload?

Kiedy potrzebujesz wysłać plik, który jest za duży na e-mail przychodzimy z pomocą. Gdy potrzeba bezpiecznej przestrzeni dla kopii zapasowych, oferujemy rozwiązanie problemu. Potrzebujesz dostępu do prywatnych danych z różnych miejsc, a nie chcesz nosić pamięci podręcznych, Megaupload to umożliwi. Jeśli Twoje wymogi przekraczają możliwości tradycyjnego web-hostingu możesz rozprzestrzeniać dane dzięki globalnej sieci Megaupload. Jeśli jesteś autorem shareware lub bloggerem dzięki Megaupload możesz nawet zarobić dzięki ludziom ściągającym Twoje pliki.
Jak często można pobierać pliki z serwisu Megaupload?

Nie ma ograniczeń! Im więcej razy zostaną pobrane Twoje pliki, tym więcej możesz zarobić w naszym programie Megaupload Rewards.
Jak długo Megaupload przechowuje moje pliki?

Wiecznie jak długo jesteś członkiem premium. Jeśli posiadasz darmowe konto to pliki zostaną usunięte 90 dni po ostatnim pobraniu. Pliki wysłane anonimowo(przez osoby niezalogowane) zostaną usunięte po 21 dniach od ostatniego pobrania.
Czy powinienem polegać na Megaupload jako jedynym miejscu do przechowywania ważnych danych?

Nie! Dobrym zwyczajem jest posiadanie więcej niż jednej kopii pliku, którego nie chcesz utracić. Jednakże dokładamy wszelkich starań by zagwarantować bezpieczeństwo danych, jednakże zawsze istnieje(nawet minimalna) szansa utraty, jak w przypadku katastrofy naturalnej, wpływającej na nasze centra danych lub przez osoby zgłaszające naruszenie praw przez zamieszczone dane. Nie ponosimy odpowiedzialności za długoterminową dostępność Twoich danych!
Jaki jest maksymalny rozmiar pliku?

Jeśli chcesz by plik był pobierany przez każdego, musi być nie większy niż 1024MB. Większe pliki mogą być pobierane tylko przez członków premium.
 
Ostatnio edytowany:
na megauploadzie jest dno... czeka się 45 sekund albo więcej, to już odstrasza. Nie wiem jak z wygasaniem linków, ale na pewno wygasną :D
 
Bardzo rzadko korzystam bo dla mnie nie odpowiada jakoś.Szata graficzna itp; no ale to już indywidual jest dla każdego więc wiesz.Dla mnie często tam transfer zamula.
 
na megauploadzie jest dno... czeka się 45 sekund albo więcej, to już odstrasza. Nie wiem jak z wygasaniem linków, ale na pewno wygasną
Wiecznie jak długo jesteś członkiem premium. Jeśli posiadasz darmowe konto to pliki zostaną usunięte 90 dni po ostatnim pobraniu. Pliki wysłane anonimowo(przez osoby niezalogowane) zostaną usunięte po 21 dniach od ostatniego pobrania.
Bardzo rzadko korzystam bo dla mnie nie odpowiada jakoś.Szata graficzna itp; no ale to już indywidual jest dla każdego więc wiesz.Dla mnie często tam transfer zamula.
zła szata graficzna....? pewien jesteś że to dobry adres :D
 
Ostatnio edytowany:
Dyskutujesz z Uploaderem na na urlopie więc wiem co pisze ;D mi zależy na prędkości wczytywania strony a kolorowe ładne obrazki temu nie sprzyjają.
 
24xl6d0.png
+ max upload do aż 300mb
+ możesz uploadować aż 25 plików naraz!!
+ za 1000 downloadów dostajesz 10$
+ wieczne linki!!

-nie widzę...
 

Załączniki

Ja znalazłem takie minusy:
-czas oczekiwania na załadowanie pliku
-można ściągnąć maks 150mb danych na godzinę a to jest bardzo mało
-wyświetlające się reklamy

Nie ma tego gdy ma sie premium ale ono kosztuje ;)
 
Ostatnio edytowany:
chomikuj.pl



chomikuj.pl

Darmowe konto (ChomikFriend):
-50 mb transferu na ściąganie tygodniowo
-nieskączoność transferu na wysyłanie

Płatne konto (ChomikManiac) 16,49 zł z miesiąc:
-10 GB transferu na ściąganie tygodniowo
-nieskączoność transferu na wysyłanie
-dostępna wyszukiwarka plików
-pasek postępu ładowania plików
-minimalna ilość reklam

Płatne konto (ChomikExplorer) 6,59 zł za miesiąc.
-3GB transferu na ściąganie tygodniowo
-nieskączoność transferu na wysyłanie
-dostępna wyszukiwarka plików
-pasek postępu ładowania plików
-minimalna ilość reklam

Dodatkowe transfery na ściąganie:



[mod=CNK]Nie polecam tego hostingu... wyglądem przypomina on już fotke.pl - w sam raz dla dzieci neo ;] [/mod]
yhy... wyglądem... widze że interface to rzecz święta a możliwości to inna bajka ;]
 
Ostatnio edytowany:
logo.gif



Plusy

+Nieograniczone miejsce na upload
+“wieczne linki” nigdy nie wygasają
+Nieograniczone miejsce na upload plikow
+Nieograniczona szybkość pobierania
+Możliwość wznowienia uploadu
+Serwis nie wymaga rejestracji
+Ładna szata graficzna

Minusy

-Przy pobieraniu jest trochę reklam
Ale jak się zalogujecie to nic nie ma ;)
 
[mod=CNK]Nie polecam tego hostingu... wyglądem przypomina on już fotke.pl - w sam raz dla dzieci neo ;] [/mod]
Jak ktoś chce zaspamować to i na GSMXie to zrobi. Chomikuj to innowacyjny serwer, jest OK, bo mamy wszystko ładnie, czytelnie posegregowane no i (nie wiem jak teraz) kiedyś nie było limitu uploadu, więc jest tam teraz masa fajnych rzeczy (np. ja wykupuję dodatkowy transfer bo na jednym koncie są wszystkie odcinki south parku z zintegrowanymi napisami posegregowane w sezony i ogólnie full wypas). Teraz mało kto z tego korzysta, więc i szybkość jest dobra. No dobra, nie wchodźcie, szybciej będzie mi się ściągało xD
 
Mirrory.pl - pisałem o tym w innym poście tutaj jedynie przytocze:

Drodzy użytkownicy!

W celu ułatwienia wszystkim procesu dzielenia się plikami, chcemy polecić wam serwis który zapewni łatwiejszą obsługę zarówno uploaderom, jak i ściągającym pliki.

www.Mirrory.pl

Za pomocą tego serwisu można dodać jeden plik jednocześnie do 11 różnych hostingów takich jak:
* Rapidshare
* Hotfile
* Megaupload
* Depositfiles
* Zshare
* Netload
* Sendspace
* FileFactory
* Badongo
* Load.to
* EasyShare
Maksymalna wielkość dodawanych plików to 200 MB

Korzyści dla uploaderów:
Każdy zarejestrowany uploader będzie mógł

  • Dodać własne konta Rapidshare i Hotfile
    Wszystkie wrzucane pliki idą na wasze konta i z nich też będą ściągane przez odwiedzających.
    Innymi słowy plik wrzucacie tylko raz a system rozsyła ten plik na wasze konta i wybrane mirrory.



  • Dodać własne reklamy do swoich uploadów.
    Można dodawać własne reklamy jeśli jesteśmy zarejestrowani do systemów afiliacyjnych takich jak Tradedoubler, Linkbucks itd. i pobierać kase za każde wyświetlenie strony. Ale nie tylko, można też za pomocą tej opcji dodać własną sygnaturkę itp.
    Po dodaniu reklam/sygnatur, każdy kto wejdzie na stronę za pomocą Twojego linku będzie widział ustawioną reklamę/sygnaturkę.


Rejestracja i start

Proces rejestracji jest bardzo prosty, wchodzimy na www.Mirrory.pl/partner.php
Tam wypełniamy formularz rejestracyjny:
- Login
- Hasło
- E-mail
- Akceptacja warunków

I już jesteśmy zarejestrowani i zalogowani.
Teraz wystarczy tylko skonfigurować dane konta, przejść na stronę główną i uploadować pliki.
Uwaga: Zawsze przed uploadowanie plików upewnij się że jesteś zalogowany! Twój login powinien widnieć w prawym górnym rogu strony.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top