Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam, jeden temat już dodałem, niestety HD2 nie ma siły przebicia u Adminów i Modów.........tłumaczą się pewnie regulaminem......zapraszam do testów, dyskusji, wymiany plików...itp:)

Od siebie dodam tyle, że:
1. Aparat, 5 mpix, niby bajer, ale....zdjecia gorsze od np. nokii 6220 classic, która posiada 5mpix Carl Zaiss......ale zdjęcia na HTC HD2 w świetle dziennym, przy śnieżnej pogodzie, to poprostu BAJKA :):)
2. Mały zasób gier...w zasadzie znikomy.....jak wejdziecie na forum, to nie patrzcie na opis gry, że niby wszystkie rozdzielczości....trzeba troszkę poszukać.
3. Telefon ma momenty, ze "lubi się podwiesić"
4. Nauczcie się gry światłem na aparacie....ogromny wpływ przy zdjęciach
5. Ogólnie radzę zapoznać się z WM
6. Dla zainteresowanych wielkością karty MicroSD....16 GB sprawdzone, więcej na waszą odpowiedzialność...
7. Gry z PSX...sprawdzone to: tekken...reszta google.pl....Emulator...na forum :)

Reszty nie pamiętam....coś mi się wspomni lub wyjdzie w praniu, to napiszę :)
 
Ostatnio edytowany:
mam zamiar nabyć htc hd2 i mam pytanie do posiadaczy tego tel czy
-jest szybki tzn czy jak wybiorę jakąś opcje w menu to przejdzie mi do niej od razu czy ten procesor 1Ghz dobrze współgra z wm
-jak wygląda połączenie z sieciami wifi czy są jakieś problemy i czy zasięg jest jak na telefon wystarczający
-jak się prezentuje nawigacja
oraz jakie macie uwagi i co jest jego zaletą
z góry dzięki za odp
 
Nawigacja jest zapewne bardzo dobra.
Sama możliwość użytkowania AutoMapy lub iGo powoduje, że telefon o dużym wyświetlaczu przypomina coraz bardziej urządzenie nawigujące.
 
Co do działania HTC Sense oraz poruszania się w menu, to jest to naprawdę miłe dla oka, ale od razu uprzedzam...jeśli ktoś chce wsadzić do urządzenia kartę 16 gb i bedzie z niej korzystał w pełni, to siłą rzeczy poruszanie się między folderami ciutkę się wydłyży. Tak samo ma się sprawa w przypadku zapełnienia pamięci telefonu...nie działa YouTube (wybija brak pamięci), a poruszanie się po menu troszkę się zacina. Nawigacji osobiście nie sprawdzałem, ale na którymś z forów, któs wspominał, że z AutoMapą jest konflikt.......ale nie wiem, nie sprawdzałem.
Aaaaa, bym zapomniał....z wifi zero problemu świetnie się łączy, działa stabilnie, siła sygnału w pełni wystarczająca.

Pozdrawiam


Mały Edit: AutoMapa sprawdzona, działa idealnie w wersji 6.0.1 Final.
 
Ostatnio edytowany:
Ja też mam zamiar nabyć HD 2 i słyszałem że jest to jeden z lepszych telefonów. Jeśli posiadacie jakieś linki z grami na HD 2 bardzo był bym wdzięczny za przesłąnie takiego czegoś. Pozdrawiam
 
HTC HD2 ma wyświetlacz o rozdzielczości: 480x800 pikseli, czyli WVGA i na taki ekran będziesz musiał szukać gier ;)
Gry na niego znajdziesz w dziale WM: Gry [WM] - GSMX.pl Forum - Wszystko do Twojej komórki za DARMO (darmowe gry i aplikacje Java, Symbian, Windows Mobile, iPhone, Android, BlackBerry, nawigacja GPS)
 
mam zamiar nabyć htc hd2 i mam pytanie do posiadaczy tego tel czy
-jest szybki tzn czy jak wybiorę jakąś opcje w menu to przejdzie mi do niej od razu czy ten procesor 1Ghz dobrze współgra z wm
-jak wygląda połączenie z sieciami wifi czy są jakieś problemy i czy zasięg jest jak na telefon wystarczający
-jak się prezentuje nawigacja
oraz jakie macie uwagi i co jest jego zaletą
z góry dzięki za odp

Witaj,

Telefon jest bardzo szybki i reaguje niemal natychmiastowo. Nalezy pamietac ze to nadal windows 6.5 ktory nie zmienil sie wiele od dlugiego czasu i ma swoje wady. Kiedy wyjdzie Windows 7 HD2 ma byc pierwszym telefonem ktory bedzie mial mozliwosc uaktualnienia / jezeli nie jedynym w tym momencie /.

Jezeli chodzi o wifi ja osobiscie nie mialem zadnych problemow. Jedyny problem to ze nie osiagamy pelnej predkosci 54mbps - natomiast mi to problemu akurat nie sprawia.

Nawigacja wyglada i dziala fantastycznie. Przy tak duzym ekranie jest to czysta przyjemnosc i nie rozni sie wiele od dedykowanych do ego urzadzen. Ja uzywalem Igo a teraz mam starego dobrego garmina. aplikacji nie ma tak duzo jak dla ipohne's ale pojawia sie ich coraz wiecej i co raz szybciej.


Dla mnie to najlepszy telefon jaki mialem. A dodam ze przez lata tylko Nokia - Symbian.

Pozdrawiam,
Michal
 
Mam ten telefon od wczoraj i na prawde jest super.. bije moja stara nokie n73 o glowe.
 
też mam htc hd2 ,fotki są super, ale nikt nie wspomniał o opcji Footprints ,, pogodzie, funkcji router, jeśli chodzi o sieć wifii działa super, ale zmienilem soft na leo storm i wifi nie dziala najlepiej to znaczy sygnał lubi znikać , tak wie bardzo duzo zależy jekiego romu używamy i jakiego radio to one mają duży wplyw na działanie naszego telefonu.Prawdę mówiąc to ten model telefonu jest klasą dla samego siebie.
 
Dodałbym coś od siebie, ale prezeso wszystko ładnie napisał ;D fonik ten śmiało może zastąpić kompa, jeśli chodzi o korzystanie z internetu ;p tak na marginesie, to tego posta piszę właśnie na tym telefoniku :D Pozdrawiam! :)
 
HTC HD2 fajny na pierwszy rzut oka wręcz zajefajny ale WM6.5 mi jakos nie pasuje przynajmniej ten co daje era w zestawie miałem do czynienia z WM w qtek s100 klocek stary ale jakos mi sie lepiej sprawował nie wiem czy to kwestia przesiadki z symbiana na hd2? powiedzcie mi jak go mozna ulepszyć tzn jaki rom najlepiej wgrać oraz jak to zrobic bo czytam juz na różnych forach sposoby i probowałem z hardspl tak sie chyba zwie i zawsze błąd wyskakuje i nie wiem co jest grane a czy mozna zrobic kopie tego romu co sie ma na telefonie obecnie ? sory ze tak chaotycznie ale taki juz jestem :)
 
nie rób hardSPL jeśli nie masz zamiaru przejść na jakiś modyfikowany ROM
zrobienie hardSPL powoduje zablokowania połowy pamięci RAM więc po tej operacji do dyspozycji mamy 200mb z czego ok 50mb dla użytkownika (!)

Ja wgrałem sobie oryginalny, najnowszy soft 3.14 i jestem zadowolony. Jest wszystko, co powinno być.
Nigdy nie lubiłem WM i nie wiem co mi odwaliło że kupiłem ten telefon. Ale źle nie jest. Mam mieszane uczucia. Czasem aż beczeć mi sie chce, a czasem cieszę się z tego modelu. A mam go zaledwie 4 dni :D przez ten czas zrobiłem HSPL, zmieniłem ROM, wgrałem androida NAND i przetestowałem 4 ROMy, coś mi się popsuło z zasięgiem i musiałem wracać do zestawu fabrycznego więc znowu kombinacje w druga stronę... więc było wesoło :D
a co najlepsze problem z zasięgiem nadal jest
ale podobno trzeba baterię kilka razy rozładować i naładować i powinno wszystko być jak należy
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top