GTgen - aktualności, sugestie, uwagi

Znalazłem buga - na liście z wyborem telefonu nie ma Sony Ericsson Xperia X8
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
Ok, dodany.

Tak wygląda tablica z modelami telefonów (~około 265 modeli):
var telki = ["Acer Iconia Smart", "Acer Liquid Glow", "ASUS Padfone", "AT&T Avail", "Casio G'zOne Commando", "Coolpad Quattro 4G", "Dell Streak Pro 101DL", "Dell Venue", "Galaxy Nexus", "HTC Amaze 4G", "HTC ChaCha", "HTC Desire", "HTC Desire C", "HTC Desire HD", "HTC Desire S", "HTC Desire Z", "HTC Dream", "HTC Droid Incredible 2", "HTC Droid Incredible 4G LTE", "HTC EVO 3D", "HTC EVO 4G", "HTC EVO 4G LTE", "HTC EVO Design 4G", "HTC EVO Shift 4G", "HTC EVO V 4G", "HTC Explorer", "HTC Incredible S", "HTC Inspire 4G", "HTC J", "HTC Merge", "HTC One S", "HTC One SV", "HTC One V", "HTC One X", "HTC One XL", "HTC Rezound", "HTC Rhyme", "HTC Salsa", "HTC Sensation", "HTC Sensation 4G", "HTC Sensation XE", "HTC Sensation XL", "HTC Status", "HTC Thunderbolt", "HTC Vivid", "HTC Wildfire", "HTC Wildfire S", "Huawei Activa 4G", "Huawei Ascend 2", "Huawei Ascend P1", "Huawei Ascend Q", "Huawei Ascend X 4G", "Huawei Honor", "Huawei IDEOS X5", "Huawei Vision", "JCB Toughphone Pro-Smart", "Kyocera Echo", "Kyocera Hydro", "Kyocera Rise", "Lava Xolo X900", "Lenovo S2", "LG DoublePlay", "LG Enlighten", "LG Escape", "LG Esteem", "LG Ignite", "LG Intuition", "LG Lucid", "LG Mach", "LG Marquee", "LG Motion 4G", "LG Nitro HD", "LG Optimus 2X", "LG Optimus 3D", "LG Optimus 3D Max", "LG Optimus 4X HD", "LG Optimus Black", "LG Optimus Chat", "LG Optimus Chic E720", "LG Optimus Elite", "LG Optimus EX", "LG Optimus G", "LG Optimus L3", "LG Optimus L5", "LG Optimus L7", "LG Optimus L9", "LG Optimus LTE", "LG Optimus LTE 2", "LG Optimus M Plus", "LG Optimus Net", "LG Optimus One", "LG Optimus Pro", "LG Optimus Q2", "LG Optimus Regard", "LG Optimus S", "LG Optimus Slider", "LG Optimus Sol", "LG Optimus T", "LG Optimus Vu", "LG Optimus Zip", "LG Phoenix", "LG Prada 3.0", "LG Revolution", "LG Spectrum", "LG Spectrum 2", "LG Splendor", "LG Thrill 4G", "LG Viper 4G", "LG Vortex", "Meizu MX", "Motorola ATRIX 2", "Motorola Atrix 4G", "Motorola Atrix HD", "Motorola CITRUS", "Motorola CLIQ 2", "Motorola DEFY", "Motorola Defy Plus", "Motorola DROID 2", "Motorola DROID 3", "Motorola DROID 4", "Motorola DROID BIONIC", "Motorola DROID PRO", "Motorola DROID RAZR", "Motorola DROID RAZR HD", "Motorola DROID RAZR M", "Motorola DROID RAZR MAXX", "Motorola DROID RAZR Maxx HD", "Motorola DROID X", "Motorola DROID X2", "Motorola Electrify", "Motorola ELECTRIFY M", "Motorola Fire", "Motorola FLIPOUT", "Motorola Milestone 2", "Motorola Milestone 3", "Motorola Milestone Plus", "Motorola MotoSmart", "Motorola Photon 4G", "Motorola Photon Q 4G LTE", "Motorola Pro Plus", "Motorola RAZR i", "Motorola RAZR V", "Motorola Titanium", "Motorola Triumph", "Motorola XPRT", "Motorola XT531", "Motorola XT890", "Motorola XT928", "Nexus 4", "Nexus S", "Nexus S 4G", "Oppo Finder", "Orange San Diego", "Pantech Breakout", "Pantech Burst", "Pantech Flex", "Pantech Marauder", "Pantech Pocket", "PCD Chaser", "Samsung Admire", "Samsung Captivate", "Samsung Captivate Glide", "Samsung Conquer 4G", "Samsung Continuum", "Samsung Dart", "Samsung Doubletime", "Samsung DROID Charge", "Samsung EPIC 4G", "Samsung Epic 4G Touch", "Samsung Exhibit 2 4G", "Samsung Exhilarate", "Samsung Galaxy Ace", "Samsung Galaxy Ace 2", "Samsung Galaxy Ace Plus", "Samsung Galaxy Appeal", "Samsung Galaxy Beam", "Samsung Galaxy Fit", "Samsung Galaxy Gio", "Samsung Galaxy Metrix 4G", "Samsung Galaxy Mini 2", "Samsung Galaxy Note 2", "Samsung Galaxy Note LTE", "Samsung Galaxy Pocket", "Samsung Galaxy Precedent", "Samsung Galaxy Prevail", "Samsung Galaxy Reverb", "Samsung Galaxy S Advance", "Samsung Galaxy S Aviator", "Samsung Galaxy S Blaze 4G", "Samsung Galaxy S Lightray 4G", "Samsung Galaxy S Relay 4G", "Samsung Galaxy S2", "Samsung Galaxy S2 4G", "Samsung Galaxy S2 HD", "Samsung Galaxy S2 Skyrocket", "Samsung Galaxy S2 X", "Samsung Galaxy S3", "Samsung Galaxy Stellar", "Samsung Galaxy Victory 4G LTE", "Samsung Galaxy Xcover", "Samsung Galaxy Z", "Samsung Gem", "Samsung Gravity Smart", "Samsung Illusion", "Samsung Infuse 4G", "Samsung Replenish", "Samsung Repp", "Samsung SHV-E170K", "Samsung Stratosphere", "Samsung Transfix", "Samsung Transform Ultra", "Sharp FX Plus", "Sony Ericsson Live", "Sony Ericsson W8", "Sony Ericsson Xperia Active", "Sony Ericsson Xperia Arc", "Sony Ericsson Xperia Arc S", "Sony Ericsson Xperia Mini", "Sony Ericsson Xperia Mini Pro", "Sony Ericsson Xperia Neo", "Sony Ericsson Xperia Neo V", "Sony Ericsson Xperia X8", "Sony Ericsson Xperia Play", "Sony Ericsson Xperia Pro", "Sony Ericsson Xperia Ray", "Sony Xperia Acro S", "Sony Xperia Advance", "Sony Xperia Go", "Sony Xperia GX", "Sony Xperia Ion", "Sony Xperia J", "Sony Xperia P", "Sony Xperia S", "Sony Xperia SL", "Sony Xperia T", "Sony Xperia Tipo", "Sony Xperia Tipo Dual", "Sony Xperia TL", "Sony Xperia U", "Sprint Express", "T-Mobile Concord", "T-Mobile G2", "T-Mobile G2X", "T-Mobile myTouch", "T-Mobile myTouch 4G", "T-Mobile Mytouch 4G Slide", "T-Mobile myTouch by Huawei", "T-Mobile MyTouch Q", "T-Mobile myTouch Q by Huawei", "T-Mobile Prism", "T-Mobile Sidekick 4G", "T-Mobile Vivacity", "Tag Heuer Link", "Toshiba Regza T-02D", "Verzo Kinzo", "ViewSonic ViewPad 4", "Viewsonic ViewPhone 3", "Xiaomi MI-ONE", "ZTE Engage", "ZTE Fury", "ZTE Grand X", "ZTE Libra", "ZTE N880E", "ZTE Score", "ZTE Warp"];
Telefony brane z jakiejś zagranicznej listy urządzeń, które mają Androida + modele które podaliście tutaj na forum. Jak znajdziecie jeszcze coś, czego tutaj nie ma to piszcie, a dodam je do listy ;)
 
ZTE Blade (inna nazwa Orange San Francisco)
ZTE Blade II / Blade III (nie różnią się prawie wcale hardwarem)
ZTE Kis
Samsung I8520 Beam
Samsung I8530 Beam
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
Od połowy lipca zmienił się Google Play, aktualnie nie ma już obrazka z bannerem, zmieniły się screeny (są w wysokiej rozdzielczości i jest ich więcej :arrow: ~16 zamiast 5) no i cały kod strony się zmienił, a że w końcu są wakacje to na dniach będzie nowa wersja GTgen'u pod Androida ;)
 
Od połowy lipca zmienił się Google Play, aktualnie nie ma już obrazka z bannerem, zmieniły się screeny (są w wysokiej rozdzielczości i jest ich więcej :arrow: ~16 zamiast 5) no i cały kod strony się zmienił, a że w końcu są wakacje to na dniach będzie nowa wersja GTgen'u pod Androida ;)
Bardzo mnie cieszy ta informacja :) GTgen dość znacznie przyśpiesza stworzenie dobrego posta ze wstawką :)
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
już działa większość, oprócz bannera i obsługi 16 screenów (wstawia 9, ale wykrywa i pomniejsza wszystkie wiec jest spoko)

Myślę co z bannerem, szkoda że go nie ma, chyba że będziemy go robić z pierwszego screena - tyle że pierwszy screen nie zawsze jest w landscape.. :/
Nie podobają mi się te zmiany :P
 
Dodany jest obrazek, który jest linkiem do filmu na youtubie, jednak nie każda apka ma filmik, tak samo jak nie każda apka ma screen poziomy.. :/
Kurde, chyba będzie trzeba zrezygnować z bannera w Androidzie :(

Do tego co robią te wstrętne, "szeryfowe" czcionki na bannerach w Google Play.. :O
 
Poradziłem sobie z bannerem.. W prawdzie na Google Play nie ma już tego dużego bannera w tle, jednak tworzę go z pierwszego dostępnego screena poziomego, lub jeśli go nie ma, to sprawdzam obrazek z youtube (jeśli jest film z apki/gry).

Dodany został drugi formularz na nową wersję - służy do aktualizacji tematu.
Tak wygląda to w praktyce:

1. Standardowo podajemy link:


2. Skrypt wyciąga oryginalny tytuł i aktualną wersję aplikacji dodając przy tym odpowiedni BBCode:


3. Gotowy post:
 
zaktualizowałem BB Code youtube'a w Androidzie & iOS i poprawiłem wykrywanie opisu z iTunes ;)

Do Androida dodałem modele: Nexus 5, HTC One M8
 
Ostatnio edytowany:
Gdy jest więcej niż 4 zrzuty ekranu to wrzuca je w spoilerze, film na jutubie też jest w spoilerze żeby zaoszczędzić zbędnego przewijania strony ;)
 
Przydałaby się aktualizacja wersji pod IOS i dostosowanie go do forum tak ładnie jak ma to miejsce w przypadku generatora z wstawkami na Androida ;)
 
Tak, wiem, będzie aktualizacja już wkrótce :)

Ok, z powodu bardzo dużej popularności urządzeń z Androidem pozwoliłem sobie na skasowanie listy urządzeń, na których aplikacja/gra została przetestowana. Aktualnie większość gier jest kompatybilna praktycznie z wszystkimi smartfonami, dlatego nie ma sensu już z tego korzystać.
 
już niedługo wszystko będzie w odświeżonej wersji pod aktualne strony Google Play i iTunes.
Jak zwykle będzie prościej, szybciej i wygodniej :P
 
Przydałoby się jeszcze pole "Info od uploadera" np. na instrukcje dotyczące procesu instalacji AutoMapy itp ;)
 
W ten weekend postaram się skończyć, klasycznie będzie opcja na 5 mirrorów + info od uploadera + OBB tak jak ostatnio :emoji_smiley:
 
Generator postów z wstawkami na Androida ukończony, możecie przetestować.
Dodałem nowy BB Code z informacjami o pliku (widoczne tylko dla zarejestrowanych) - przyda się głównie do informacji o procesie instalacji aplikacji itp. :P
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top