jakie proponujecie darmowe nawigacje na androida?
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
ja osobiscie polecam Sygic Mobile Maps 10 v8.06 dziala bardzo dobrze i korzysta jedynie z gps w telefonie nie potrzebuje laczenia sie z netem !
 
Sygic Mobile Maps 10 v8.06

Ostatnio gdybym go słuchał z zamkniętymi oczami to wylądowałbym samochodem w Odrze :P
Uznał, że prom nieczynny od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat pozwalający kiedyś na przeprawę przez Odrę jest nadal czynny. Jadąc dalej uparcie twierdził, że mam zawrócić i jechać właśnie tamtędy! :P
 
a na lg gt 500 to pójdzie ? jak nie to co by można załadować coś co się nie łączy z netem? we-travel mi nie działa. sory oczywiście ,że nie pójdzie ,przecież nie ma systemu operacyjnego tylko Jawe .A co można na Jawe załadować bez łączenia z netem?
 
Ostatnio edytowany:
Sygic Mobile Maps polecam moj tata ma i zachwala
 
Ja też mam sygica i dobrze się sprawuje. Szybko łapie sygnał na moim swifcie z Androidem 2.1
 
aura 3.0 albo copilot obydwie świetne
 
Sygic Mobile Maps 10 v8.06
 
Mi osobiście Sygic tez najbardziej odpowiada. Najpierw ściągnąłem wersję na 7 dni- darmową i powiem szczerze że lepszej nawigacji na telefon nie miałem
 
Korzystam z navigona jest szybki i szczegółowy, myślę że naprawdę wart polecenia
 
Sprawdź nawigację Navit. Nie powala na kolana, ale jest darmowa działa płynnie.
Pozdrawiam.
 
no to jeszcze darmowa aplikacja Traseo - wielkim plusem jest dostęp do map offline (nie płacimy za połączenie z netem) Aplikacje - Traseo.pl
 
Sygic Mobile Maps 10 v8.06 od mojej strony :)
 
ja polecam osobiście iGo my way , dziala bez neta z samej anteny , smiga szybko a jedyny mankament to taki ze jakis glos co chwile sie powtarza ze jedziesz za szybko a poza tym bez zarzutow
 
Sygic Mobile Maps 10 v8.06

Sam korzystałem, polecam.
 
Jak kupowałem SG S PLUS to w komisie wgrano mi nawigacji IGO nie łączy się z netem i działa bez problemu nie narzekam.
 
Sygic Mobile Maps 10 v8.06 Polecam
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
M Aplikacje Android Motoryzacja 1 Odpowiedzi
M Nawigacja Android Android 4.0+ 0 Odpowiedzi
M Pytania, sugestie, uwagi 0 Odpowiedzi
CNK Automapa AutᴏMaρa 0 Odpowiedzi
Hater Nawigacja Android Sygic 0 Odpowiedzi
Top