Ładna grafika 2D, dopracowane sterowanie, brak niewidzialnych ścian możliwość interakcji z każdą napotkaną osobą (35 w całej grze), walki w czasie rzeczywistym. Ciekawie rozwiązano rozmowy, ponieważ wybieramy jedną z 3 odpowiedzi, co wiąże się z dalszymi wydarzeniami w grze. Około 50 zadań, misje poboczne, mini gry. Losowe walki, które możemy ominąć, jeśli nie mamy na to ochoty, lub po prostu nam się śpieszy.
 
Gra jest SUPER!!! Fajnie też że pomyślał ktoś o polskiej edycji!
 
Gra wciągnęła mnie na parę dobrych dni i przeszedłem ją 2 razy ,teraz chyba zrobię to jeszcze raz :D
 
gra bardzo fajna ale jest dość łatwa,bo przeszedłem ją w 2 godz.
 
Fajna giera dobrze że długo się w to gra jak na grę na fona
 
gra bardzo ciekawa i generalnie fajnie sie w nia gra. Moze nie jakis wymiatacz :D ale napewno warto sobie w nia pociupac na odmułe
 
mnie ta gra nie zachwyciła spodziewałem się więcej
 
Mi sie bardzo ta gra podoba :) grafa calkiem calkiem :D
 
w tą gre grałem 2dni ale w jeden dzień spędzałem z 3godziny na tą grą i tak właśnie przeszłem gre w 2dni
dla mnie super gra i szczególni fajna grafika
 
Gierka nawet fajna, tylko jak dla mnie to za krótka
 
Szczerze ta gra jest dobrym RPG,ale żeby fabuła poszła do przodu,trzeba poświęcić dużo złota oraz dużo czasu na zdobywanie poziomów tylko po to,aby pokonać pojedynczego przeciwnika.
 
Bardzo dobra gra,przede wszystkim wciągająca ;) Przeszedłem ją kilka razy. Polecam każdemu
 
jak dla mnie to troszkę szybko się nudzi ponieważ dialogi zbyt rozbudowane oraz małe zróżnicowanie potworów ale ogólnie spoko:)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top