marsel- znajduje się w lodowej krainie na zachodzie, Silvio powinien Cię tam zaprowadzić znaczy nie do samego celu lecz na pewno dalej znajdziesz już smoka.
 
Fajny jest uriziel osobiscie wole bronie dwureczne ale jednoreczne tez sa fajne liko22 jaka ta kusza?
 
Bronie jednoręczne zadają szybciej ciosy a dwuręczne mocniejsze lecz wolniejsze, ja osobiście obydwa cenie i jest mi to obojętne którą broń mam.
 
Ja najbardzie lubie grac magiem: duzo pkt magii + robie sobie kod na świetą strzałe i jestem niedopokonania(na orkach i wargach tyle expa ze glowa mala)
Najbardziej cenie bronie jednoreczne, bo jak stane to tylko trzymam ctrl+prawo-lewo-prawo i tak az do konca(no...czasami trafiają sie "bardziej myslący" przeciwnicy ale i tak super sie w to gra)
Jak kończyłem gothica to mialem chyba ze 35lvl (ponad 90%zrobione na orkach)
 
Ale bez dwóch zdań obojętnie czy ktoś lubi grać magiem czy łowca i tak Gothic2 to najlepsza gra jak dla mnie.
 
dla mnie właśnie gothic 2 jest najlepszy ze wszystkich 3
 
grałem w gotic2 i całość przeszłem ale dla mnie lepszy gotic3
 
Cud!:P:lol2: 2 rozdział poprawnie chodzi to jest co robić.:D
 
fajne gothic 2 ale bez nocy kruka bo z dodatkiem za duże zamieszanie się robi przez magów wody
 
Też myślę że bez dodatku lepszy, gra kolega w Noc Kruka i widzę, że w niektórych momentach jest na prawdę trudny. Bez dodatku już prawie przeszedłem i mogę powiedzieć, że to jest najlepsza gra w jaką grałem.
 
Też myślę że bez dodatku lepszy, gra kolega w Noc Kruka i widzę, że w niektórych momentach jest na prawdę trudny. Bez dodatku już prawie przeszedłem i mogę powiedzieć, że to jest najlepsza gra w jaką grałem.
Tu dokładnie chodzi o mnie :D Jeśli w dodatku nie zrobisz jednego zadania w idealnej kolejności to już nie masz po co grać. Zrąbali tą kwestię. JEDNO zadanie przełożyłem sobie na później i niestety będę musiał zaczynać grę od nowa. Ale na pewno nie nk tylko zwykłego gothica2. 22h spędziłem nad tym, ale cóż, zje**** się. Może ludzie z forum o gothicu mi pomogą, ale od rana jeden post (w dodatku pierdzielił gość głupoty) napisali na ten temat.



MAMO JAK IDZIESZ DO KUCHNI TO ZRÓB MI KANAPKI xD
 
Czy ktoś używa gothica do filmów jak ja??
np GPH (to nie ja)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
tepig Okazje i promocje Inne 0 Odpowiedzi
P Darmowe gry Java 240x320 2 Odpowiedzi
P Darmowe gry Java 240x320 1 Odpowiedzi
P Gry komputerowe 10 Odpowiedzi
Matheo11 Motywy s60v3 0 Odpowiedzi
Top