Dostałem karte DARMOWY INTERNET z Aero 2, wsadziłem ją do GOCLEVER Quantum 4 no i nie wiem co dalej... tj.: karte widzi, zasięg pokazuje OK, włączyłem "data conecting" (transmisje danych) dla Aero no a jak neta nie było, tak nie ma... co jeszcze musze zrobić?
 

Jaja se robisz? co za pacjent? <fak_ju!> Forum to była moja ostatnia deska ratunku, a ten mi wyskakuje z linkiem do aero2 i bezczelnie jeszcze robi ze mnie durnia tym gif'em, idź do diabła z taką pomocą!
 
No a masz ustawione punkty dostępu tzw. APN? Jeśli tak to szukamy rozwiązania dalej.
 
APN'y ustawione, tą są dziecinne sprawy, tu chodzi o coś głębszego... spędziłem nad tym dwa dni... ale chyba to oleję: przełożyłem karte Aero2 do modemu z Play'a w PC'cie i tam sobie śmiga, a tą z Play'a wrzuciłem do telefonu i wszystko gra... ale temat jak najbardziej można drążyć, bo telefon robi się równie popularny jak darmowy internet.
 
Doczytałem że Plus coś sobie zmodził sieć i jeśli jesteś w roamingu połączony z plusem to może nie zadziałać. I takie problemy jak Ty ma wiele użytkowników jednym pomaga czekanie drugim wyłączenie i włączenie i ogólnie z moich dopatrzeń wynika że to działa sobie jak chce.

Może to wina tabletu? Zaktualizowany do najnowszej wersji? Robiłeś coś z nim typu custom rom albo coś?
 
Ostatnio edytowany:
Aero2 działa na ograniczonej ilości modemów (np. na iphone 3gs Aero nie działa :D).
Aero2 wymaga urządzenia działającego na częstotliwości HSPA+ 900 MHz.

Ale..
Według specyfikacji na http://www.goclever.com/pl/produkty,c1/smartfony,c8/quantum-4,a265.html#specyfikacja urządzenie obsługuje Aero2, więc sprzętowo spełnia te wymagania, szukałbym winowajcy w ustawieniach/sofcie ;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top