Goclever Quantum 4 + Aero 2

• Thread starter Leszek_1983
  • Data rozpoczęcia
Leszek_1983

Leszek_1983

Początkujący
Elitarny
Dostałem karte DARMOWY INTERNET z Aero 2, wsadziłem ją do GOCLEVER Quantum 4 no i nie wiem co dalej... tj.: karte widzi, zasięg pokazuje OK, włączyłem "data conecting" (transmisje danych) dla Aero no a jak neta nie było, tak nie ma... co jeszcze musze zrobić?

karol152

karol152

Weteran
Weteran
No a masz ustawione punkty dostępu tzw. APN? Jeśli tak to szukamy rozwiązania dalej.

Leszek_1983

Leszek_1983

Początkujący
Elitarny
APN'y ustawione, tą są dziecinne sprawy, tu chodzi o coś głębszego... spędziłem nad tym dwa dni... ale chyba to oleję: przełożyłem karte Aero2 do modemu z Play'a w PC'cie i tam sobie śmiga, a tą z Play'a wrzuciłem do telefonu i wszystko gra... ale temat jak najbardziej można drążyć, bo telefon robi się równie popularny jak darmowy internet.

S

SkyLineSeba

Doświadczony
Elitarny
Doczytałem że Plus coś sobie zmodził sieć i jeśli jesteś w roamingu połączony z plusem to może nie zadziałać. I takie problemy jak Ty ma wiele użytkowników jednym pomaga czekanie drugim wyłączenie i włączenie i ogólnie z moich dopatrzeń wynika że to działa sobie jak chce.

Może to wina tabletu? Zaktualizowany do najnowszej wersji? Robiłeś coś z nim typu custom rom albo coś?

Ostatnio edytowany: