GangStar: West Coast Hustle za darmo - 2024

Szkoda ja mam GT540 i akurat miałem ściągać...
:(
 
ja mam taki problem ze miałem wcześniej wersje piracką i nie działała to dzis kupiłem normalnie w sklepie i dupa, instaluje sie zgrywa z neta a jak uruchamiam to ciemny ekran po chwili krótka wibracja potem dwie szybkie i wywala...co jest do cholery
odpiszcie co jest grane bo nie wiem czy nowy temat zakładać..
 
Usuwałeś tą wersję piracką? Wszystkie dane skasowałeś?
 
no właśnie nie jestem pewien czy wszystko dokładnie usunąłem..przed zainstalowaniem oryginalnej, spróbuje teraz bo mam instalke
narazie dzieki
 
po odinstalowaniu w Android task manager i usunięciu plików z Gameloft-> gangstar i restarcie telefonu uruchomiłem instalke, po pobraniu zawartści problem juz nie występuje
przyznam ze nie spodziewałem sie takiego rozwiązania....
wielkie thx,
 
Na x10 nie działa ... problem z texturami, praktycznie nic nie widać poza czernią :)
 
Na GT 540 to samo co u kovalpisz
 
u mnie przy kopiowaniu folderu gangstarr staje na raw_253 i .... lipa ;/ jesli chodzi o sciaganie to przy koncu sie tez tak jakby sie scina i staje download...
 
Na x10 nie działa ... problem z texturami, praktycznie nic nie widać poza czernią :)
u mnie tez :(
 
działa na LG Swift GT540 ?
 
Sprawdź, a się dowiesz ;) Ale myślę, że nie. :D
 
GangStar West Coast Hustle



opis:


"Gangstar" w wersji Sony Ericsson x8 to odpowiedź na gry w stylu "GTA" znane z konsol i PC. Wcielamy się w rolę młodego gangstera, który próbuje dostać się na szczyty przestępczego świata, pracując kolejno dla wszystkich co bardziej liczących się w Los Angeles grup przestępczych. Jest to połączenie strzelaniny z grą samochodową. Po mieście poruszamy się różnego rodzaju wozami, które można ukraść lub kupić, część misji polega też po prostu na popisywaniu się umiejętnościami kierowcy.

Los Angeles wprost tętni życiem. Grafika prezentuje ogromne miasto w pełnym 3D. Charakterystyczną cechą gry jest także dowolność w systemie sterowania: można wybrać jedną z kilku opcji, od wykorzystania akcelerometru, do obracania analogową kierownicą.


info:


Producent: GameLoft
Rozmiar: 90,8 MB
Rozszerzenie: .apk
Rozdzielczość: 480x320




screeny:











download:




lub



lub






haslo:


Hasło do archiwum

 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
CNK Gry Android Akcji 0 Odpowiedzi
CNK Gry iOS Symulatory 0 Odpowiedzi
S Gry Android RPG 2 Odpowiedzi
R Gry Android 7 Odpowiedzi
polop000 Gry Android Symulatory 3 Odpowiedzi
Top