Galaxy Tab 3 7.0 3g + klawiatura zewnętrzna

Witam
Mam zapytanie - dotyczy ono ww. tabletu (zdaję sobie sprawę, że tablet, to nie telefon, ale z drugiej strony - bliżej mu do telefonu niż np. do komputera). Kupiłem sobie dziś etui wraz z klawiaturą zewnętrzną (http://images.okazje.info.pl/p/komputery/1082/etui-10-tk-556uk.jpg vakoss tk-556uk), coby szybciej notatki na uniwerku się robiło ;) Założyłem, że po podłączeniu nic nie będę musiał z tym kombinować, tylko włożę miniusb i voila. Przeliczyłem się. Teraz moje pytanie brzmi - czy jest w ogóle możliwość (z kombinowaniem większym lub mniejszym) podłączenia tego, czy też jest to ,,impossibru''? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam wszystkich ;)
 
Z klawiaturami zewnętrznymi jest tak, że jak kupujesz do konkretnego modelu tabletu to lepiej zainwestować i kupić konkret (w tym wypadku z Samsunga). Te produkowane przez firmy robiące wszystko do wszystkiego nigdy nie działają... Nic nie wykombinujesz bo w andku nie ma nawet opcji odnoszącej się do klawiatur zewnętrznych a i szukanie czegoś w stylu sterowniki do takiej i takiej klawiatury nic nie pomoże... Polecam zwrócić klawiaturę do sklepu z uzasadnieniem: Nie działa! Muszą przyjąć. Pozdr :)
 
Przecież w ciągu 12 dni można zwrócić bez podania przyczyny. ;)
 
rozumiem, ze tablet nie znajduje nawet klawiatury?

masz ustawiona klawiaturę jako domyślną do wprowadzania tekstu? (zazwyczaj łapią te klawiatury od razu po podpięciu te ustawienia)

dodatkowo będzie pewnie brak polskich znaków - rozwiązanie darmowa aplikacja
https://play.google.com/store/search?q=external%20keyboard%20helper&hl=pl

jeżeli masz możliwość spróbuj do innego urządzenia też podłączyć klawiaturę
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top