Narzędzia Free QR Scanner-Barcode Reader

Temat w 'Aplikacje Android' rozpoczęty przez Joannece, 05.04.2017.

 1. Joannece

  Joannece Świeżak

  Dołączył:
  17.03.2017
  wiadomości:
  2
  Otrzymane lajki:
  0
  ** Jeśli szukasz potężnego czytnika kodu QR i skanera kodów kreskowych, obsługującego wszystkie główne formaty kodu kreskowego, takie jak ISBN, EAN, UPC i inne, czytnik kodu QR jest taki. **


  [​IMG]


  Czytnik kodów QR to najszybszy czytnik kodów kreskowych i czytnik kodu kreskowego. Czytnik kodu QR jest niezbędną aplikacją dla każdego urządzenia z Androidem. Kody QR i kody kreskowe są wszędzie; Możesz teraz skanować i czytać je za pomocą czytnika kodu QR.

  Podczas skanowania kodu QR, jeśli kod zawiera adres URL witryny, zostanie automatycznie przeniesiony do witryny. Jeśli kod zawiera tylko tekst, natychmiast go zobaczysz. W przypadku innych formatów, takich jak numery telefonów, adresy e-mail lub informacje kontaktowe, zostanie wyświetlony monit o podjęcie odpowiednich działań.

  BARCODY PRODUKTU

  Czytnik kodów QR rozpoznaje wszystkie popularne typy kodów kreskowych (UPC, EAN i ISBN) oraz pokazuje ceny, recenzje i inne informacje o wszystkich skanowanych produktach. Skanowanie kodów kreskowych wymaga nowszych urządzeń, aby działały niezawodnie. Kamery na starszych urządzeniach nie zapewniają rozdzielczości ani ostrości wymaganej do skanowania kodu kreskowego.

  DODATKOWE FUNKCJE

  • Przełączaj przednią lub tylną kamerę do skanowania
  • Przełącznik, aby włączyć światło urządzenia (jeśli jest wyposażone) w celu skanowania w słabych warunkach oświetleniowych


  WYMAGANIA

  Aby korzystać z aplikacji, urządzenie musi mieć wbudowaną kamerę. Podczas skanowania kodów przekierowujących do zawartości online, na przykład w witrynach internetowych, konieczne będzie połączenie z Internetem.

  Zrzuty ekranu:


  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  Play Store:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivymobi.qrscanner.free&referrer=utmsource=forumseo
   

Poleć tę stronę