Free QR Scanner-Barcode Reader Narzędzia za darmo

  • Thread starter Joannece
  • Data rozpoczęcia
J

Joannece

Turysta
** Jeśli szukasz potężnego czytnika kodu QR i skanera kodów kreskowych, obsługującego wszystkie główne formaty kodu kreskowego, takie jak ISBN, EAN, UPC i inne, czytnik kodu QR jest taki. **

Czytnik kodów QR to najszybszy czytnik kodów kreskowych i czytnik kodu kreskowego. Czytnik kodu QR jest niezbędną aplikacją dla każdego urządzenia z Androidem. Kody QR i kody kreskowe są wszędzie; Możesz teraz skanować i czytać je za pomocą czytnika kodu QR.

Podczas skanowania kodu QR, jeśli kod zawiera adres URL witryny, zostanie automatycznie przeniesiony do witryny. Jeśli kod zawiera tylko tekst, natychmiast go zobaczysz. W przypadku innych formatów, takich jak numery telefonów, adresy e-mail lub informacje kontaktowe, zostanie wyświetlony monit o podjęcie odpowiednich działań.

BARCODY PRODUKTU

Czytnik kodów QR rozpoznaje wszystkie popularne typy kodów kreskowych (UPC, EAN i ISBN) oraz pokazuje ceny, recenzje i inne informacje o wszystkich skanowanych produktach. Skanowanie kodów kreskowych wymaga nowszych urządzeń, aby działały niezawodnie. Kamery na starszych urządzeniach nie zapewniają rozdzielczości ani ostrości wymaganej do skanowania kodu kreskowego.

DODATKOWE FUNKCJE

• Przełączaj przednią lub tylną kamerę do skanowania
• Przełącznik, aby włączyć światło urządzenia (jeśli jest wyposażone) w celu skanowania w słabych warunkach oświetleniowych


WYMAGANIA

Aby korzystać z aplikacji, urządzenie musi mieć wbudowaną kamerę. Podczas skanowania kodów przekierowujących do zawartości online, na przykład w witrynach internetowych, konieczne będzie połączenie z Internetem.

Zrzuty ekranu:


Play Store:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivymobi.qrscanner.free&referrer=utmsource=forumseo
 

Podobne tematy

Ostatnie posty

Top