[forum] Wasze avatary

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Wrzuciłem 387 avatarów, które były przez waz użyte na forum na poprzednim skrypcie. Wiele tam było avków całkiem niezłych (niektóre nawet mojego autorstwa :D) wiec jeśli chcecie sobie ustawić poprzedni avatar to proszę o pobranie tego pliku i odszukanie własnego avataru.

 
Ostatnio edytowany:
eh a jak mozna ustawić avatar? bo nigdzie nie widzę takiej opcji ;/
 
ustawienia/edytuj avatar
 
ja niewiem gdzie opisik ;p
 
wchodzisz np. w szybkie menu i masz tam edytuj sygnaturę ;)
 
Mam bład :/ mam poprzednią sygnaturke (podpis) i nie moge jej zmienic :/


" The following errors occurred with your submission:
  1. BB code size value is too big."
chociaz kasuje ja lub wpisuje przykladowo "test" to mi to pissze a nie mam emotikon ani nic...


@edit

uff juz jest ok niewiem czemu sie nie dalo...
 
prawdopodobnie dla grupy Moderator ustawienia sygnatury nie były odpowiednio ustawione :) Następnym razem zgłaszaj takie rzeczy w dziale Uwagi
 
Słabo trochę, że w sygnaturce, można tylko 3 linijki :/ bo jak biorę 4 napisze chociaż kropkę to się nie da.
 
podpis to nie jest miejsce na elaboraty, podpis to podpis i tyle.
 
mi tam sie podoba moj avatar...i nie mam zamiar jak narazie go zmieniac
 
Ja mam taki mały problem... Bo niby ładuje się ten avatar, klikam zapisz zmiany i nic :S nawet żadnego błedu nie ma... Wdzięczny bym był za pomoc
Pozdro
 
morze za duza rozdzielczości zmień na mniejszy a tak wogule tez mi się podoba mój avatar
 
Najlepiej wrzucać z innej lokalizacji (np. fotosik) wtedy w 90 % działa, ale widzę że temat stary i nie warto czasem ich rozgrzebywać, ale muszę :P

Popraw sobie bo widzę że innych poprawiasz a sam źle piszesz, a to chyba źle...
 
Podoba sie komus mój avatar?
 
wrzuc na odsiebie jeszcze raz boim sie spalil jeden z dysków. oczywiscie jak mozesz
 
heh, coś dużo dysków się popaliło już na odsiebie.. w paczce były avatary użytkowników, używane prawie rok temu, gdy forum stało na skrypcie phpBB by Przemo, wiec myślę że nie będą one już potrzebne :D
 
aha nie no dobrze wiedziec dzieki za info
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 50 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
Top