forum na tapatalk i forum runner

Szukałem naszego forum na tych dwóch apkach i niestety nie znalazłem, a przydałoby się. O wiele bardziej komfortowe niż męczyć się, aż forum załaduję się w przeglądarce...
 
jest (podobno) forum na tapatalk.
 
Jest sprawdzałem i działa.
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
No tak sory, po tych aktualizacjach Tapatalk to aż mi się odechciewa z niego korzystać, teraz większość przechodzi na forum runner i tak.

W tych poprzednich wersjach w ogóle mi forum nie chciało znaleźć, tylko cały czas szuka i szuka.
 
Po przeniesieniu forum z vB na XenForo zainstalowany był TapaTalk, jednak zmuszony byłem z niego zrezygnować gdyż nie obsługiwał uprawnień do customowych BBCode, a więc nie było opcji żeby ustawić jaka grupa może widzieć np. linki etc.

Obecnie mobilna wersja forum jest na tyle wygodna, że całkowicie wystarcza do przeglądania i zarządzania forum ;)
 
TapaTalk to dodatkowo kolejna furtka dla internetowych żartownisiów i innych osób, którym się nudzi w życiu. I już nie tylko małe fora korzystające z tej wtyczki są hackowane, ostatnio taka sytuacja była na oficjalnym forum TapaTalk...

DearTapatalkForum Community,

Today we discovered that someone had used an exploit in a third party plugin on the Tapatalksupport forums, leading to the disclosure of email addresses and encrypted passwords, and possibly passwords in cleartext if you attempted to login since December 9th.

Due to this incident, please log intowww.tapatalk.com/v2 and change your password.

  • Please choose a strong password, containing a mix of upper and lower case letters, numbers and even symbols if possible.
  • Never use the same password on more than one site. Passwords should be unique to each site they access in order to comply with basic security best practices.
No other systems appear to have been affectedand we will continue to perform audits. In the meantime our support forums will be brought back online but we will be rolling back the site approximately a week as a precaution. Posts and messages since that time will not be restored in this process.

Again, all passwords have been invalidated and will no longer work. Please reset your password using the reset password page and then following the instructions provided in the email.

We are sorry for this inconvenience and thank you for your patience,

TheTapatalkTeam
Wiadomo, że będą się tego wypierać i zwalać na zewnętrzną wtyczkę jednak nie wiadomo ile do końca w tym prawdy ;)

No i tak jak już wspomniał CNK - brak ustawienia zezwoleń dla poszczególnych grup to duży minus, zwłaszcza gdy na forum używa się bardziej zaawansowanych znaczników BBCode, a nie tylko pogrubień i kursywy ;D
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 50 Odpowiedzi
P Pytania, sugestie, uwagi 2 Odpowiedzi
Top